Jizva

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Eliz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Jizva

Příspěvekod Eliz » 24 zář 2004, 10:18

Jsem kratce po operaci(asi pul roku) a mam problem s jizvou...furt je hnusne rozsklebena hmatna:/chteji mi to po kladne koloskopii vyriznout a na plastice sesit znova, lip....co myslite?
Nolina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Nolina » 01 říj 2004, 19:50

Ajoj Eliz.
zrovna nedávno jsem o tom mluvila se svým kožařem. V Jihlavě platí za odborníka, dokonce jezdí dělat do Prahy plastiky. Vysvětlil mi, že některá kůže se po jizvě dokáže stáhnout - tedy po čase vypadá k světu pokud je vůbec vidět, a některá se prostě stáhnout neumí a pak vypadá jako, no jako jizva. Záleží taky na tom, kdo Ti to dělal. Já bych do toho nešla. snad po roce, kdyby to byl fakt problém, ale teď je podle mě ještě brzo plašit. Ale je fakt, že s nápravou jizev nemám zkušenosti. Snad se rozhodneš správně,
Ahoj, Lída
Eliz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Eliz » 04 říj 2004, 11:10

Delal mi to odbornik, ale asi mam proste problem s hojenim:/koncem roku me srazilo auto a vyvazla sem jen se sedrenyma prstama-a hoji se to obdobne:/no, uvidime co mi poradej...dik

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů