Lázně

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Jitka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jitka » 15 úno 2005, 18:30

Byla jsem ubytovaná na Kriváni, úroveň perfektní, příslušenství denně uklízené, pokojské v pohodě, jídlo fajn-na večeři i oběd se vybíralo z asi osmi jídel. Pod Kriváň patří ještě asi dva ubytovací domy do vzdálenosti cca 100metrů. Prý je to tam taky fajn, neviděla jsem to. V létě to je asi jedno, člověk si lehce dojde na procedury i jídlo na Kriváň, ale v zimě to je zřejmě nepříjemné, když se např. po koupeli musí přejít na pokoj do jiné budovy. Doporučuji všem tuto relaxaci, protože si s tím naším crohnem "užíváme" ažaž!!!!!!]
Sydney
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sydney » 15 úno 2005, 23:45

Ahoj, prosím Vás, jak dlouho asi trvá než Vás ubytují v lázních od podání žádosti u lékaře? Už jsem tam dlouho nebyla a zapomněla jsem to, moc díky, Hanka
RENBADA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod RENBADA » 23 úno 2005, 07:45

Ja jsem byla v laznich v KV 1x, ale to jsem byla vedena pod detskou klinikou. Tehdy mi doktor rekl, ze mam v 18 letech posledni sanci jet "zadarmo", ze se pry v dospelosti neco priplaci. Nevite o tom neco?

Jinak se mi tam nelibilo, jelikoz jako 15-leta slecne se mi nelibilo, ze jsme museli delat vsechno s tema malejma. Reklo se, jdeme na video a museli jsme to tam odsedet, i kdyz me to nebavilo. Jako 15-leta jsem sice patrila uz na dorost, alee tehdy se uz zavedla 9-leta povinna dochazka, tak kvuli skole jsme museli byt mezi nedorostem. Jinak procedury se mi celkem libily -perlickove koupele, relaxace,...atd.....a lecivy prameny mi taky chutnaly. Jen kdyby byl lepsi pristup, tak bych byla byvala vic spokojena. Navic jsem tam zhubla, tak jsem se vratila domu i po teto strance spokojena. Ja nejsem dobry priklad crohna, dokonce v posledni dobe uvazujou, ze to crohn neni, presto beru asacol, protoze kdyz mi to vysadi, vrati se mi problemy.
Ale jinak neni nad Karlovy Vary!!!!
honzik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod honzik » 28 úno 2005, 19:52

Ahoj lidi na lázně se nepřiplácí pokud máte doporučení od doktora a jedete na "křížek"- Já byla poprvé loni a jsem asi jediná komu ty lázně neprospěli. Předtím jsem byla uplně v pohodě skoro bez příznaků a od té doby co jsem přijela z lázní v tom zase plavu. A řeknu vám pokud má člověk skoro rok pokoj od všeho...průjmů, zvracení, bolestí tak máte pocit že už to tak zůstane a pak návrat do reality je hodně špatný. Nevím čím to mohlo být, možná změnou návyků co si člověk vypěstuje, prostě mi lázně nesedli. Byla jsem taky ve Varech, jsou nádherné obzlášt v květnu všechno bylo v pohodě, ale... Ale nenechte se odradit, určitě jsem ta výjimka co potvrzuje pravidlo[:) Mějte se Jana
Jitka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jitka » 12 bře 2005, 19:22

[K tomu "rozhození" lázněma: součástí léčby naordinované doktorkou v lázních patří i pití pramenů před každým jídlem. Možná jsem měla štěstí, ale zběhlí lázeňáci s diagnózou crohn mi zavčas, asi třetí den poradili, že stačí pít před večeří doporučované 2 dcl středně teplého pramene, tj 55-60stupńů C. Je to i pohodlnější (ráno se nemusí dřív vstávat a před obědem jsou jiné procedury, takže to někdy ani nevycházelo) a hlavně to není takový záběr na naše střevíčka a jedno pití denně že stačí. Tak jsem dala na jejich rady a vše bylo O.K. Všem přeji krásnou relexaci v lázních a pěkný den, papa.
Hm13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hm13 » 23 bře 2005, 19:16

Mám Crohna jsem Z K. Varů a zajímá mne jaké procedury se tam dělají a jaké prameny se tam pijí. Mám to kousek a jestli to pomáhá tak bych pil jako divej. Díky za odpovědi.
Lenka S.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Lenka S. » 24 bře 2005, 08:01

Ahoj,
pila jsem praven č.8 - Václava, zpočátku nic moc, bylo mně všeliak, pak se to zlomilo a bylo mně líp a docela jsem se na pití i těšila. Pila jsem 1/2 hodiny před jídlem (ráno,poledne, večer) 2 dcl. Ostatní procedury jsem měla masáže a kupele, spíš aby lázně taky vydělaly.
Ahoj

Lenka
Jitka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jitka » 07 kvě 2005, 19:37

Ahojky, dostal jste někdo lázně "na křížek" v termínu červen až srpen???
Slayer
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Slayer » 09 kvě 2005, 08:55

Já letos jedu taky do KV, nemáte někdo tip na lázeňský dům? Taky bych si chtěl vzít sebou kolo, nevíte někdo jestli je to možné?
Lenka S.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Lenka S. » 09 kvě 2005, 14:04

Byla jsem v Lázních Bohemia a byla jsem spokojená. Nemám však srovnání, byla jsem jen jednou. Lázně jsou celkem blízko u kolonády a to se mně zdálo docela důležitý. Do vzdálených lázeňských domů vodu dovážejí, my jsme chodili pít přímo k pramenům. Myslím, že ta pitná kůra je důležitá.


Lenka
Jitka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jitka » 01 srp 2005, 11:27

Letos na podzim pojedu opět do lázní KV. Když při této diagnóze tak zkoušíme a máme nárok jet do lázní každý rok, proč to nevyužít, že?? Mějte se všichni fajn...
Evulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Evulka » 03 srp 2005, 06:43

Fakt můžem jezdit do lázní? A to jen ti co byli na nějaké operaci nebo všichni? Eva
Riegerová martina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Riegerová martina » 03 srp 2005, 12:39

Ahojky všichni, doma mi pořád domlouvaj ať jedu do lázní ale přiznám se, že se mi moc nechce odjet na takovou dobu od mých dětiček.Podle Vašich příspěvků ale soudím, že to tam asi nebude špatný.Mám ještě jeden dotaz, jezdí se pouze do K. Varů? Martina
hana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hana » 09 srp 2005, 06:34

Ahoj, na lázně máme nárok jednou ročně na kříľek vąichni co máme potvrzenou diagnózu UC nebo Crohn i bez operace. I bez větąích potíľí,protoľe to pomáhá udrľet nemoc v rozumných mezích. Ta voda má opravdu účinky i kdyľ ne vąichni pijeme stejnou. Já mívám předepsané vřídlo. Bydlívám na Sanssouci,coľ je sice bokem,ale je tam pěkný výhled na lesy,klid a opravdu pohodlí.A vřídlo máme nataľené aľ do baráku.Takľe kdyľ není hezky,nebo se nestíhá nebo nechce, nevzniká ľádný problém. Na kolonádu se to dá jít pěąky (trocha pohybu někdy nezaąkodí) nebo se jezdí autobusem 3 zastávky. Procedury včetně bazénu máme přímo tam.Vąechno suchou nohou. Jedu uľ po sedmé a uľ se těąím jak si odpočnu. Jo a to kolo se tam určitě uľiví,je kam jezdit.

Hana
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 11 srp 2005, 09:09

Ahoj všem, ja byla poprve loni. Taky se mi moc nechtelo. ale tady Hanicka mi dodala odvahy a taky to, ze jsem chtela miminko.Tak jsem jela, abych se dala do poradku. Byla jsem duben/kveten a muzu rici, ze zadne teplo nebylo. Byla jsem ubytovana v Laznich Bohemia. Je to ta hezke. Pod hlavni budovu-kde chodite na jidlo a procedury,muzete zde dostat i pokoj, spadaji jeste 3 budovy,kde pravdepodobne budete ubytovani.Ja mela taky vridlo. 3x denne pitny rezim, dopoledne a castecne odpol. a soboty (vyjmec.nedele) mate procedury.
A dale mate volno. Nikdo nikoho nehlida, jestli spite na pokoji, muzete prijit v kolik chcete.
Jinak JEDINE NA NASE NEMOCE JSOU VARY. Ja mela nejdrive pozadavek do Luhacovic, ale na pojistovne zamitnuto.
Mam 2.mesicni holcicku-takze shrnuto-lazne mi pohohli,jsem porad v klidu, tehotenstvi mi spise prospivalo. Ale neni to u vsech stejne. U kazdeho znas se nemoc projevuje individualne.
Preji Vam hodne stesti, zdravi a klidna strivka.
A NEJBOJTE SE SVEHO LEKARE ZEPTAT NA LAZNE (hlavu Vám za to neukousne)
Krasny vikend.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů