Lázně

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Lenka S.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Lázně

Příspěvekod Lenka S. » 07 črc 2004, 08:48

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jak dlouho trvalo, než Vám lázně vyřídili ? Měla bych jet do Varů. Zatím čekám, až obvodní lékař vystaví žádost. Taky nevím, jestli jezdíme na 3 nebo 4 týdny.
Díky za informace.
Lenka

Lenka
Sydney
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sydney » 09 črc 2004, 00:52

Ahoj Leni, děti jezdí na čtyři týdny a dospelí na tři. Už si přesně nepamatuju, jak dlouho trvá vyřízení, ale Vary jsou super, doktor mi taky nabídnul lázně, tak to vezmu:-)) Užij si to.
hana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hana » 09 črc 2004, 07:23

Ahoj Lenko! Ty lázně jsou na 3 týdny a dr to může prodloužit na 4 týdny.Z Varů jsem se vrátila minulý pátek a je to tam fajn - jezdím každý rok. Když nemáš domluvený určitý termín v některém lázeňském domě tak po odevzdání žádosti na pojišťovnu je to tak do 14 dnů doma s tím,že Ti sami určí kam a kdy pojedeš. Můžeš si to sama dost ovlivnit a určit,když si do nějakýho sanatoria zavoláš.Buď ti dají v pojišťovně tel.čísla těch co s nimi mají sepsanou smlouvu,nebo si najdi na internetu co se Ti líbí a zavolej tam - ale lepší je vědět kdo smlouvu má a nevolat zbytečně.Taky si můžeš domluvit jednolůžkový pokoj,ale ten se doplácí.Tak dej vědět kam jedeš až Ti něco přijde .

Hana
Lenka S.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Lenka S. » 09 črc 2004, 13:04

Hanko,
díky za informaci. Já jsem pojištěná u VZP. Nemohla bys mně nějaký lázeňský dům doporučit. Jsem v této oblasti nováček.
Díky Lenka

Lenka
Sydney
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sydney » 09 črc 2004, 23:52

Ahoj Leni, teď nevím, které Hanky se ptáš, ale v podstatě je to vlastně jedno:-)) Já mám dobrou zkušenost s lázeňským domem Mánes - dřív to byla léčebna jenom pro děti, ale teď je určena i pro dospělé, výhoda je v tom, že většína procedúr je v suterénu, jinak co vím, tak je to roztahané po celém městě, líbilo se mi tam, i kamarádi pak litovali, že po dovršení osmnácti museli jinam:-), teď je to možné a až budu podávat žádost, tak jedině tam, ahoj, H.
hana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hana » 12 črc 2004, 06:39

Ahoj! Ten Mánes neznám,ale byli tam lidi co tam bydleli a nestěžovali si.Jen že je to daleko od středu a vřídla a musí se pěšky (zpět je to do dost velkýho kopce) a nedá se ničím jet.Ale zase je to blízko na taneček na Versai pá,so) a do Bristolu (ne). Já jezdím na Sanssouci a jsem taky spokojená.K vřídlu jezdím autobusem -je to dolů pěšky asi 5 min) a do města taky.Je fakt,že z tanečku makáme na autobus,jede v 23,15 a pak nějak po půlnoci.Ale zase tam máme všechny procedury po kterých nás balí do dek,což prý nedělají na Kriváni, včetně bazénu a pěkný balkony.Taky dva depandánsy (vedlejší baráky),kavárnu a posezení se slunečníkama venku.A taky nám teď v červnu topili (asi jako jediní),protože v noci nebylo nejtepleji.Příští rok to ale budou renovovat a bude to od 15.5. do 31.8.2005 zavřený. Jinak si můžeš najít sanatoria na internetu a podívat se na vybavení.Ty Bohemia lázně jsou vlastně Kriváň i s depandánsama a prý tam nebalí po procedurách,jna jídlo se směnuje a je prý spíš fabrika na pacienty.Ale nebyla jsem tam a každý má jiný názor,takže ...

Hana
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 12 črc 2004, 06:56

Ahojda,
tak ja taky musim reagovat. Z lazni jsem se vratila v pulce kvetna a nadsena jsem extra nebyla.
Musim totiz potvrdit, to co tu pise Hanca, bydlela jsem totiz Bohemia lazne-tedy pod to patri domy-Krivan, Slovan a jeste dva domy. Bydlela jsem na Slovanu a priplacis(tedy do vsech 4 domu) za nadstandart, tam to bez nadstandartu neni. krivan se slovanem jsou uz opravene a je to tam moc hezke.
Jinak na procedury a jidlo se chodi do hlavniho domu, tedy do Krivane. A je to jako na bezicim pase. Byla jsem na podvodni masazi-mela jsem vice teplou vodu a jak me masirovala, tak se mi chtelo spat, pak jsem hned bezela na jogu a jak jsme lehly na zem tak jsem slysela, jak zacinam chrapat ;) :clown: az kamoska nekdy musela do me drcnout :-P
bylo nas tam malo mlady, tak jsme moc nikam nechodili, vetsinu veceru jsme byli na pokoji a prvni tyden jsme prochrapali vubec.
Do mesta to mas za rohem. Vsude je to tak nejak kousek, ja jsem chodila az nahoru na vridlo 3x denne, das si prochazku, ale je to v pohode.

Tak vsem, kdo jedou , preji krasny pobyt, uzivejte si odpocinku a hlavne chytnete hezke pocasi.
nam porad prselo a bylo zima a to je na nic. Kdyz po procedurach rozparenej-behas venku(tak jsem chytla do ucha zanet :cry: )

no nic, jdu zase makat
tak cauky :D
hana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hana » 12 črc 2004, 09:17

Ještě k těm cenám. Na sanssouci se připlácí jen na jednolůžkový pokoj a to 200,- kč denně.Dvoulůžáky jsou zadara - aspoň zatím.Nevím jak to bude až to zinovují,protože to bude mít 4* místo tří,ale prý to pro nás dražší nebude.V Bohemia jsem měla kamarádku na Concordii a prý doplácela na jednolůžák 130,-kč a na dvoulůžák se platí 80,- na den.
A k těm procedurám-myslím,že je dost důležité si po nich chvilku poležet,zabalená do prostěradla a deky a nevím proč to tam nedělají.Nás paní lázeňský přímo hýčkaly jak malý děti a bylo to moc fjn. A stím jídlem-prý tam mají na jídlo jen 1/2 hod a nestíhaly sníst zákusky,takže si je nosily na pokoj. My máme na každý jídlo 1 1/2 hod.,takže klid a pohoda a doufám,že to tak zůstane i nadále.

Hana
Lenka S.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Lenka S. » 12 črc 2004, 18:23

Ahoj,
díky moc za informace. Internet je prima, ale nejní nad reference přímo odpramene.
Díky moc.
Lenka

Lenka
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 13 črc 2004, 07:09

Ja jsem byla na dvojluzaku, chytla jsem prima holku a kdybych byla sama, tak by mi asi bylo smutno.
Cenove to sedi, na ty tri tydny jsem doplacela i s lazen. taxou necele 2 tisice.
Co se tyka jidla, tak je to taky pravda. ja jsem chodila s "druhou varkou". maji to rozdelene. My jsme chodili na 13, ale i nekdy v pul 2 jsme cekali na jidlo, a ve 13,45 mas trebas proceduru. Jo to pak je foft, nebo si reknes, ze potrebujes jit, at ti uz donesou jidlo.

Ale jinak jsme se u toho obcas dobre pobavili a kdyz poznas lidi, co jsou tam, tak je to fajn :) :D 8)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů