Tráva jako lék?

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Bagí
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Tráva jako lék?

Příspěvekod Bagí » 30 čer 2004, 10:11

Vím,že to neni moc legální,ale stejně by mě zajímalo,jestli nemá někdo s tímto zkušenosti.Hodně se o tom mluví.
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 30 čer 2004, 16:11

no, já jsem si párkrát dala, ještě než mi zjistili Crohna.. Ze začátku dobrý, ale pak se mi jednou stalo, že mi bylo tak špatně , že jsem si myslela že umírám... tak jsem se na to vykašlala.
Ale loni jsem byla v Amsterdamu a tam jsem v jednom cofee shopu neodolala:)
Řekla bych, že cigareta byla slabá a na crohna to žádný vliv nemělo.
Jestli jsi měl na mysli nějaké léčebné účinky, tak to teda fakt nevím, ale spíš bych řekla že ne a ani se mi to nechce zkoušet.
Zdraví Andrea
Bagí
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bagí » 01 črc 2004, 09:51

Nemyslel jsem to kouřit,ale přijímat to jiným způsobem.Mluví se o tom,že tráva má protizánětlivý účinky?
Sydney
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sydney » 02 črc 2004, 00:34

Ahoj Bagí,
zkušenost s trá¨vnou mám, ale taky jako andrea, kouřila jsem ji. Zkoušela jsem to dvakrát, ale necítila jsem žádné účinky, podruhé mi bylo akorát zle. V jednom pořadu byla dívka, která má ojedinělou chorobu v čr. Na tělě má otevřené rány, a měla prý se doží tak čtyř let. Nic nepomáhalo, při nejakém pevnějším dotyku se jí otevíraly další a další rány. Pak zkusila marihuanu, dělala si z ní odvar a koupe se v něm, ty výsledky jsou patrné, až k nuvěření, ale pomohlo jí to. Napadlo mně udělat si takový vývar a pak ho dopravit do střev pomocí klystýru, jsem zvědavá, co by to s tím zánětem udělalo. Ale pište, třeba už to někdo z nás vyzkoušel,
Bagí
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bagí » 02 črc 2004, 09:51

Taky mě něco takovýho napadlo,když to hojí vnější rány(zánět),tak by to mohlo hojit i střeva.Napadlo mě taky to přidávat do jídla,ale ten vývar by možná mohl být lepší.Jestli tě můžu poprosit,tak mi dej vědět.Nejdříve si to musím někde sehnat.Taky jsem to kouřil,ale to bylo dávno,ještě když jsem byl zdravý....Slyšel jsem,že tráva potřebuje hodně slunečního světla,jinak se to strašně vytáhne a bude to bez listů.Pokusím si to vypěstovat,ale až po dovolené.Zatím ahoj
bett
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod bett » 02 črc 2004, 10:51

Tedy přátele, když si "přisypete trávu do jídla" tak to je skoro totéž jako byste ji kouřili. Proti čemuž já osobně tedy vůbec nic nemám - občas. Ale soustavně se ládovat trávou - nezapoměńte že trávicí soustava slouží k trávení, tudíž vše co do dí dostanete - jakýmkoli způsobem - se začne vstřebávat do krve. Když si "přisypete trávu" do vánočnío cukroví, tak se taky pěkně sjedete. Akorát účinky přijdou později než když se kouří. Ne že by nebylo příjemný být pořád v rauši, ale člověk taky potřebuje občas fungovat normálně :-) a nejsem si jistá, jestli by to při takovéhle intenzivní trávové terapii šlo. Zdravím všechny experimentátory.
Bagí
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bagí » 02 črc 2004, 22:22

Bet:neměj strach,už mi bylo mnohem hůř např. po imuranu a budoucnost si taky moc hezkou neplánuju.Proč to nevyzkoušet,pokud se nic nezlepší,tak to prostě nebudu brát.Kortikoidy,pentáza,imuran....Ti taky dobře nedělaj,hlavně při dlouhodobím užívání.Já nechci trávu užívat,abych byl zhulenej!!Tráva se v minulosti používala jako lék na nejrůznejší nemoci.Je to zakázaný,protože by to lidi zneužívali na hulení,nic ve zlim.Každý se snaží udělat maximum proto,aby mu bylo zase dobře.Vím,že to obsahuje THC,ale taky jiný léčivý složky silně protizánětlivý.S pozdravem Bagí
Slayer
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Slayer » 14 črc 2004, 21:19

No muzu rict ze kdyz mi bylo opravdu zle a nebyl jsem schopnej do sebe cokoliv dostat, tak se mi po trave udelalo lip a dostal jsem zase chut k jidlu.
pipman
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod pipman » 19 črc 2004, 21:41

Ja si myslim, ze ta trava neni rozhodne horsi nez medrol a imuran! A navic je to priroda! Zkusim to hned jak k ni prijdu davat v malejch davkach do jidla a uvidime. V poradu "noc s andelem" byla diskuse o trave a rikali, ze to leci glaukom (z kortikoidu) a spoustu jinejch veci.... no jsem sam zvedavej co to semnou udela :D :D

Ladik :)
kethy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod kethy » 27 črc 2004, 19:04

Při prvním čtení tohoto tématu jsem se musela smát. Ale na druhou stránku, asi na tom bude trochu pravdy. Jen nevím, kde bych to mohla sehnat. A pak, bála bych se, že na to získám závislost. Beru imuran, pentasu a entocort klyzma, ale nic se nelepší. Naopak jsem po tom přibrala víc jak 60kg. Jsem z toho nešťastná a nedaří se mi s tím nic dělat. Docela závidím těm, co maj opačný problém. Ale to sem nepataří. Každopádně vám přeju, ať se vám uleví a jste na tom lépe. Mějte se hezky. Pa
ghiv
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod ghiv » 21 říj 2004, 16:56

Tak osobne hulim porad(vetsinou alespon jednou denne) protoze je to to jedine co mi pomaha vyrovnat se s Crohnem, jinak mam obrovske bolesti a sem temer nepouzitelny pro zivot. To ze to trosku nici pamet je sice pravda, ale pokud clovek bere neco na hlavu(napr.DMAE, ginko, piracetam apod.) a pije kafe, tak se to da naprosto v pohode. Otazka kde brat? Pestuju sam, + kupuju, ale jenom kvalitu a hulim hlavne ze skla abych si moc nenicil plice a navic se tim redukuje mnozstvi. Vareni z travy taky muzu vrele doporucit, at uz klasicke mliko nebo ruzne buchty jsou vyborne, akorat je s tim vic prace :)

Cetl sem nekolik studii, ktere potvrzuji, ze THC ma priznivy vliv na autoimuni choroby, proto je i napr. v osmi statech USA legalni uzivat marihuanu pokud ma clovek Crohna. Doufam, ze se ceska spolecnost take vymani z minulosti a legalizuje THC alespon pro lekarske ucely. Protoze jak rikam, neni to zazracny vselek, ale na druhou stranu je to to jedine co me drzi pri zivote. (Nez sem zacal pravidelne hulit mel jsem spousty sebevrazednych tendenci kvuli silene bolesti).
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 18 lis 2004, 16:53

Ahoj lidicky!!
Tak zase po delší době jsem se dostala k netu a vy tu probíráte fakt zajimavé téma!!Ještě donedávna mi na bolesti nic pořádně nezabíralo.Hulení se mi protiví,tak jsem zkusila čajíček.Oproti lékům naprosto úžasny!!Zabírá bezvadně,tlumí bolesti na minimum.Ať žije travička;o)
Ivaa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Ivaa » 19 lis 2004, 12:35

Ahojky lidicky.
Jsem tu nova a docela me zaujaly vase vzkazy. Urcite vyzkousim caj z travy, jestli skutecne zabere pri bolestech. Sice jsem ji nikdy nekourila,ale ted risknu co to se mnou udela.
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 26 lis 2004, 14:09

Ahoj,nebyl by někdo z vás tak hodný,potřeboval bych někde sehnat ten úžasný zakázaný lék.Děkuji :)
T.Baca@seznam.cz
Romulos
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Romulos » 03 bře 2005, 12:44

Zdarec lidi,ja jsem tu nový,crohna mi zjistili asi před rokem,ikdyž problémi s tím spojené mam už dýl.Toto téma se mi velice líbí,protože s tímto tzv.zakázaným lékem mam jen ajen dobré zkušenosti.Občasným hulením se zbavuji těch nepříjemnývh křečí a hlavně mi tosnižuje potřebu chodit na WC.Zkoušel jsem takový malý test.Měsic jsem nehulil a chodil jsem v průmeru 5xaž6x deně na WC.Teď si tak 2xaz3x týdně zahulím a na WC chodím 2xmax3x deně!Zdarec

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů