Operační řešení crohna

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Zuzka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Zuzka » 06 kvě 2004, 14:35

Ahoj Eliz, ráda slyším, že už jsi na tom lépe. Držela jsem ti palce. Ležela jsem tam chvilku před tebou, nevím, jestli si vzpomínáš. Já se operaci bránila, ale dneska vím na jisto, že měli pravdu - že jsem na ni musela. Už zase pracuji a plánuji dovolenou. Takže přeji hodně štěstí - ať je to OK.
Zuzka
Eliz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Eliz » 06 kvě 2004, 20:51

ahojky, ten absces mi zjistili kdyz jsem se nemohla bolesti ani hnout a mela jsem sileny teploty...vlastne na sonu. Hani, ja je o nicem nepresvedcovala, to spis oni me...Zuzko, myslim ze vim kdo jsi, byla jsem za tebou na chvili, ze jo?a jaky to je ted?boli neco?ta jizva je hroziva, prej je krasna...no snad mi pomuze to co s ni mam provadet...predpokladam, ze te operoval Kostka...ja uz jsem dnes doma, 9. den po operaci, celkem drsně mi dnes K. vyndaval stehy, ale zbytek se musi nechat na pondeli, pac se to trosinku rozjizdi...byl u tebe nakej problem?
hana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hana » 07 kvě 2004, 06:36

Ahoj Eliz! Držím Ti pěsti ať se Ti to dobře hojí.Už od dost lidí jsem slyšela,že na jizvy je dobrý krém- měsíček se sádlem.Viděla jsem jizvy,který téměř ani nebylo vidět a některý vůbec nebyly vidět.Dostane se to koupit v prodejnách s bylinkama.Ale radši se na to zeptej ještě svýho doktora. Přeji rychlý uzdravování a pěknou jizvu.Hlavně se nepřepínej a všechno dělej pomaloučku polehoučku.Je hodně důležitý jak se chováš po operaci - kvůli hojení.Ale dr Ti určitě dá pokyny,tak hlavně je dodržovat a bude to dobrý !! Ahoj

Hana
Zuzka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Zuzka » 07 kvě 2004, 07:33

Ahoj Eliz. Přesně tak, operoval mne dr. K. a byla jsi za mnou na chvilku. Mám s vytahováním stehů podobné zkušenosti, nebylo to nic příjemného ale bylo super, že je dr. vytahal tak rychle. Doma se mi začala jizva rozjíždět a tak jsem si ji přelepila mašličkami z lepenky a ono se to zase chytilo. Měla jsem ještě problémy s opakovaným krvácením, jinak ostatní komplikace jsem si odbyla v nemocnici. Teď beru Imuran a vypadá to, že už snad budu v pohodě. Sem tam to zabolí, ale na to má moje střevo nárok když ho na dvou místech zkrátili. Jizva je nehezká, ale všichni se rozplývají, jak je krásná a že mám počkat, až vybledne. Já mám ale koloidní jizvu, ta tvoje bude snad lepší. Od včera mne bolí - první den v práci a dlouhodobé sezení jí nevyhovuje. Co máš provádět s jizvou? Já si koupila silikonový plát na keloidy a mast (snad contractubex). Nejlepší je dle všech domácí vepřové sádlo.
Tak ať je ti hlavně lépe a s případnou zátěží pomalu.
Zuzka
Eliz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Eliz » 07 kvě 2004, 18:57

Ahojky Zuzko a Hanko...já teď budu chodit do poradny do Vinohradský a tam mi budou s tou jizvou něco dělat a radit a tak...zatím mi doporučili červenou indulonu.Taky to budu muset sprchavat, masírovat a tak, stejně je ale velká. Nevím, jak ji máš ty Zuzko, ale já asi cenťák pod pupíkem a dolu...Vím, že musím počkat, ale teď je to děsný, těsně pod pupíkem mám vyboulení a jizva je tam tvrdá a bolí to a taky se moc nemůžu narovnat, páč sem byla zvyklá teď furt ležet, a to mě doma nebaví:(Zatim papa
Zuzka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Zuzka » 11 kvě 2004, 07:26

Ahoj. Mám jizvu úplně stejně. A taky tam mám bouli - na jednu stranu od jizvy. Myslím si ale, že se vstřebává. Narovnat by ses asi měla pokusit, mne k tomu nutili již v nemocnici rehabilitační sestry. Trvalo mi to ale tak 3 týdny než jsem se pořádně narovnala. Tak hodně štěstí.
Zuzka
danka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod danka » 11 kvě 2004, 11:35

Ahoj Zuzko a Eliz, podělím se s vámi o jednu svou zkušenost s jizvou. Měla jsem dvě operace po roce, řez ve stejném místě od pupíku dolů. Jizva se mi hojila celkem dobře, nicméně jeden lékař zabývající se alternativní medicínou mi doporučil pokládat denně na jizvu na plátky nakrájený kořen zázvoru. Nevěřila jsem, ale zafungovalo to, jizva rychle vybledla, ten kořen z toho prostě vytahá kdovíco. Vyržela jsem asi 3 týdny a opravdu se to výrazně zlepšilo.Přeji rychlé uzdravování ahoj Dana
viera
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod viera » 12 kvě 2004, 10:41

Ahoj Zuzko a Eliz, podělím se s vámi o jednu svou zkušenost s jizvou. Měla jsem dvě operace po roce, řez ve stejném místě od pupíku dolů. Jizva se mi hojila celkem dobře, nicméně jeden lékař zabývající se alternativní medicínou mi doporučil pokládat denně na jizvu na plátky nakrájený kořen zázvoru. Nevěřila jsem, ale zafungovalo to, jizva rychle vybledla, ten kořen z toho prostě vytahá kdovíco. Vyržela jsem asi 3 týdny a opravdu se to výrazně zlepšilo.Přeji rychlé uzdravování ahoj Dana

Zdravím,

zaberá to aj na staré jazvy ????? Mám 3- ročný rez v reze ( s rozdielom 7 týždňov ), po druhej operácii mi končí jazva kúsok pod hrudnou kosťou, tá časť je v podstate v pohode - je 2-3 mm a ružová . Do spodnej časti pod pupkom mi tých 7 týždňov zatekal z fistúl hnis, takže je široká asi 3/4 cm a je červená. Denne jej venujem čas na nakrémovanie - je potom pružnejšia.


:?: :) 8)

Viera
danka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod danka » 22 kvě 2004, 17:14

Já začala se zázvorem asi 4 měsíce po operaci, nevím, zda tam čas hraje tak velkou roli. Podstatné bylo, že jsem měla jizvu narůžovělou, což mi přišlo normální, ale prý to byly známky jakési nežádoucí aktivity. Přitom mi nikde nic nehnisalo, ale ale ten zázvor mi z toho měl vytáhnout horkost a jizva za čas úplně vybledla. Dana

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti