S T R I A E - potrhana kuze

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
pipman

S T R I A E - potrhana kuze

Příspěvekod pipman » 07 lis 2003, 22:13

cau lidi.mam problem....pred rokem mi nasadili doktori dost agresivni kortikosteroidni lecbu po ktere jsem pribral asi 17Kg a roztrhala se mi kuze u v sech kloubu (trisla,podpazi,u kolen ze zadu,na brise....) proste vypadam uplne hrozne!Zacina mi to DOST VADIT !Nemuzu si jit ani zaplavat do bazenu,vsichni by se me stitili a kdyz ne tak se me furt kazdej pta z ceho to mam a co to mam.jsou to tmave fialovy pruhy na svetli kuzi.no proste des bes!nevite nekdo za jak dlouho to zmizi?mate nekdo neco podobneho?neda se to nejak odstranit?uz to mam rok a je to furt stejny....
strasne me to stve a hnusim se sam sobe a nekdy to i trochu boli
kdyztak mi napiste na pipman@tiscali.cz
diky a cau
andreak

Příspěvekod andreak » 10 lis 2003, 15:30

Ahoj,
s tou popraskanou kuzi te asi nepotesim, Me se to stalo kdyz jsem byla mala a rychle jsem vyrostla. Mam to dodnes. NE fialove, spis bile. Pokud vim, tak v lekarne se prodavaji celkem drahe kosmeticke kremy, jestli funguji, to nevim. Taky by to mozna slo lejzrem.
Zdravim, Andrea
eviiik

Příspěvekod eviiik » 15 lis 2003, 10:28

Ahoj, co já vim, tak se to uplně vyléčit nedá, lejzr to jenom zesvětlí a ty masti a gely působí spíš preventivně. Ale časem to samo vybledne tak, že to skoro není vidět. Já vím, je to blbá útěcha, jenomže co se dá dělat...
Evik