Očkování

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Dana

Očkování

Příspěvekod Dana » 17 říj 2003, 22:39

Zajímalo by mne, jaké kdo máte zkušenosti s očkováním. Dcera měla byýt letos očkována na TBC a v FN Motol mi řekli, že jde o tzv. "živou vakcinu", takže na MC se nemá očkovat. Na klíšťovku nám dělali test, jak jsme na tom s protilátkami a podle toho se rozhodovalo, zda očkovat či ne. Jaké máte kdo zkušenosti s očkováním a případně i s reakcemi na očkování?
AlesD

Příspěvekod AlesD » 21 říj 2003, 13:08

Ahoj Dano,
kdyz jsem resil stejny problem jako mas s dcerou, tak jsem si nechal udelat test na pritomnost protilatek na TBC, ktery ukazal ze neni treba provadet preockovani, takze mozna by stalo za to udelat to same u tve dcery.

AlesD
Bunda

Příspěvekod Bunda » 29 říj 2003, 17:02

Ahoj, na TBC jsem byl právě na zjištění tech protilátek a klíštovku si chci nechat právě teď.

Dejvid
Dana

Příspěvekod Dana » 31 říj 2003, 22:01

Tak jsem navštívila Motol a s ohledem na to, že momentálně se nám MC trochu rozjel( nasadili Imuran a Prednison), tak mi bylo řečeno, že nelze udělat ani test na TBC, dokonce není možno ani očkovat chřipku( obvodní lékařka nás zařadila do seznamu na bezplatné očkování) ,prostě jednoduše řečeno mi sdělili, že pokud není MC v klidu, nemá se očkovat nic. Takže nejlíp asi pořídit skafandr.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti