Budenofalk

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 26 zář 2003, 20:51

Ahoj,stejně jako ty Hanko moc zdravě jíst,ale jak když pro zdraví lidi to je zdraví,ale u nás je to individuální.Mě třeba vadí velikost porcí,když to přeženu tak mě bolí břicho,nebo nějaký pepřnatý jídlo,omáčky mi nedělaj moc dobře.Kafe mi třeba nevadí,dám si 3 za den.
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 28 zář 2003, 19:01

Dík za povzbuzení

Promin
johnny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod johnny » 01 zář 2005, 22:53

Ahoj lidi, crohnaři. Mam také zkušenosti s tím slavným Budenofalkem, občasně Entocordem.Ono to je jedno. Jsou prakticky ty stejný léky, akorád od jiného výrobce. Tyto kortikoidy jsem užíval přes dva roky. Po tuto jsem měl crohna naprosto v klidnén stadiu. Před čtyřmi měsíci mně budenofalk(entocord) lékař vysadil. Po vysazení jsem hned pozoroval změny a to k horšímu. Od té doby si nepamatuju den, kdy by mně bylo, jako v době ládování toho svinstva. Takže na tyto slavné léky jsem změnil názor!!! Připomíná mně to něco jako drogu.Kdybych to tady vedle sebe měl, tak bych si to hned vzal, aby mně bylo dobře. Takhle by to pokračovalo asi do nekonečna. Proste jako kdybych fungoval na baterky.Budenofalk nebo entocord nic nevyléčí.Jediný co dokažou je to že vám crohna udrží v klidovém stádiu. Jakmile vysadíte crohn začne opět zlobit.Přesně tak jsem to pocítil. Tak jaké je řešení????? Brát kortikoidy celý život?? To jsou hormony,to není možné brát pořád. Napište mi někdo, pokud máté někdo podobné zkušenosti. Čau Honza

Jan Havlík
Lenka S.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Lenka S. » 05 zář 2005, 10:33

Ahoj,
já neberu žádné kortikoidy, ale brala jsem Pentasu a teď beru Sulfasalazin, ale zkušenosti mám úplně stejné. Po vysazení léků rychlý návrat k potížím. Ale beru to jako nutnost (jsem ráda, že mě zabírá "nižší kalibr"), nikdy mně primář nesliboval uzdravení. Jsem ráda za zvládnutí nemoci. Takových nemocí, které umí lékaři (aspoň někdy) zvládat léky, ale neumí je vyléčit, je celá řada(cukrovka, spousta psychických poruch, alergie a já nevím co ještě), tak dík i za tu úlevu. A užívejme si každého klidného dne.
Přeji všem krásný barevný podzim.
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 07 zář 2005, 12:03

Ahoj, já jsem brala budenofalk asi 10 měsíců, napřed 3 a postupně 2 a 1. Jsem už víc jak půl roku bez něho jen na pentase 3x500 a probiotikach a cítím se dobře, žádné zhoršení, spíš naopak.
Verca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Verca » 09 zář 2005, 17:49

Zdravím všechny, jsem tady nová,vezměte me prosím od svá ochranná křídla.
Mám otázku,již 9 let se léčím s ulcerosní kolitidou-teď už se to spíš proktokolitida.Stav se zhoršil a můj nový lékař mi předepsal BUDENOFALK,se kterým nemám žádné zkušenosti,podává se prý k léčbě Crohna.Jestli ten lék někdo z vás bere,tak jak jste spokojeni,má to nějaké neblahé vedlejší účinky?Byla bych vděčná za odpověď Dekuji.

Verca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Verca » 09 zář 2005, 17:53

Beru Budenofalk asi 4 mesice.Nyni zacinam pozorovat zvysene ochlupeni v obliceji,na zadech...,tam kde drive nebylo.Mate s timto nekdo zkusenosti?Zmizi to po vysazeni leku?Diky

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů