těhotenství

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Alenka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

těhotenství

Příspěvekod Alenka » 27 kvě 2003, 20:58

Jsem podruhé těhotná.Poprvé super průběh.První negativní přiznaky byly až okolo 8 měsíce.Bohužel můj organismus se nestačil zregenerovat(Verunce je 14 měsíců) a já do "toho" vlítla znova(neplánovaně,druhé mimi jsme už nechtěli).Od prvního dne je mi zle,klasika x-krát denně průjem, křeče, bolení bříška. Zatím jsem nemohla brát léky.Teď jsem ve 4 měsíci a začínám brát Pentasu a zase nemůžů jít na velkou. Prosím, maminky dejte vědět jak jste to řešily vy. Dík Alenka
veronika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veronika » 29 kvě 2003, 08:37

Ahoj, ja Ti moc neporadim :( Jen jsem se chtela zeptat...Ty jsi nemohla brat Pentasu? Ja zatim o tehotenstvi jen uvazuji, ale lekar mi tvrdil, ze Pentasa nevadi. Jak je to? Dik.
Drzim palecky, at vse dobre dopadne :)
Veronika
Alenka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Alenka » 30 kvě 2003, 07:41

Gynekoložka i můj gastro mi řekli, že Pentasu můžu brát až po ukončeném 3 měsíci. Kvůli vývoji miminka a ten už je ted ukončen. Takže jsem ted začla s léky. Je mi už líp, ale zase mam opačný problém. No snad to zvládnu. Díky za zprávičku. Alenka

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů