Nemocnice

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Nemocnice

Příspěvekod Mirka » 22 kvě 2003, 09:17

Ahojky, uz 14 dní jsem doma,ale 25 dnů předtím jsem ležela v nemocnici v Liberci.
Dostala jsem se tam 13/4 s velkými bolestmi v podbříšku. Měla jsem zánět e střevech u močového měchýře. Ležela jsem nejdřív, pro nedostatek místa, na chíře a pak me přendali na metabolickou jipku. Kde mi změnili antibiotika. Po týdnu trapení mých žil mi napíchli kanylu. Velmi šikovný pan doktor se mi nejdříve u krku netrefil, tak mi to strčil do třísel. Kde jsem jí měla dalších 14 dní. Dostávala jsem skrz ní výživu, antibiotika a ze začátku něco na roztažení křečí v břiše.

Mohla jsem ze začátku jenom pít, po týdnu mi dali kaši a bujón, který mi druhý den zase vše vzali. Až po týdnu jsem mohla najíždět na stravu. Učili mě jíst.

Byla jsem na vyšetření sonu-2x. Při druhé prohlídce mi velmi MILÁ (hlavně šikovná)paní doktorka našla abces plný hnisu. Zpátky na metabolce mi řekli, že půjdu na CT a pak na vysátí abcesu a znovu na kontrolu na CT. Po prvním CT mi zjistili, že tam nemám žádný abces, ale je to scvrklí žaludek!!! Takže žádné vysávání ani další CT se nekonalo.

Za týden a půl mě propustili domů s bílkovinnou bezezbytkovou dietou (hlavně nesmím ovoce a zeleninu + vše co má moc tuky) a 17,5 ks prášky denně.
Po týdnu jsem měla krev ve stolici, jela jsem na gastro ke své lékařce, která mi počet léků zvíšila na 21,5 denně.
Mám Pentasu, Helicid, Entocort, Prednison, Imuran, Calcium, Multivitamín, Selzinek.

Zítra si jdu pro krevní výsledky. Jsem na ně zvědavá. Ve středu na kontrolu na gastro. Doufám, že to bude dobrý, protože, potom všem co beru ...jsem jak feťák.


Přeji všem klidné klidové období. Dobré zkušenosti z nemocnic. Ty moje jsou dobrý, sestry i doktoři byli super....až na ty seky někdy.

Užívejte života dokud to jde.

=o)
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 23 kvě 2003, 20:54

Docela dobré zážitky Mirko, nech si hlavně udělat výsledky jaterní. Napiš potom jak to pokračuje.

Dejvid

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů