Lida

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
agrokontakt.rydl@tiscali.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Lida

Příspěvekod agrokontakt.rydl@tiscali. » 30 dub 2003, 16:14

Ahoj Danko,jsem moc rada,že se mi někdo ozval.Barunka už týden chodí do školy a vypadá to,že to zvládá. Udivuje nás,že není unavená.V Praze v nemocnici nás strašili,jak bude unavená a jak jí bude zle,ale zatím je to dobré. Co na ní však pozoruji,jsou vedlejší účinky léků-odulé tváře a nafouklé bříško.Mám obavy,jak to ponese až si to uvědomí.Ona dosud závodně tančila a jako asi každé děvčátko v tomhle věku se chce líbit.Nejsem si jistá,jestli zvládnu jí přes to všechno přenést. A co děti,jak to zvládali,když bylo nejhůř?Musím říct,že dietu zvládá bez problémů.Ahoj Lída
danka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod danka » 02 kvě 2003, 10:07

Ahoj Lído, Jsem ráda, že se Tvá holčička drží. Bohužel Ti toho o svých zkušenostech s vedlejšími účinky léků moc nenapíšu, protože jsem žádné nepozorovala. Prednison a podobné driáky jsem brala velmi krátce, protože jsem byla po určení diagnozy Crohn už v takovém stavu, že operace byla jediným řešením. Dnes jsem ráda, protože mám pocit, že to vše rychle vyřešilo. V mém okolí je však dívka (vlastně už mladá paní), která vedlejší účinky poznala, hlavně tedy co se týče vzhledu. Byly doby, kdy jsme ji málem nepoznali - hlavně ten odulý obličej. Ale v průběhu léčby, změnami léků se toto také měnilo. V jejím případě velmi kolísala váha - chvíli měla postavu jak modelka a za pár měsíců byla jak kulička. Ale musím podotknout, že po rozhovoru s ní jsem vždy měla pocit, že se neřídí přesně pokyny lékařů. Jednu dobu nebrala léky vůbec, pak do toho kouření atd. Já byla vždy pedant, takže jsem to nechápala. Sama jsem zažila jen období vychrtlosti (160 cm/40 kg) po první operaci.Po reoperaci jsem se za tři měsíce dostala na původní váhu a dnes mám svých 53 kg. Ještě k Tvé otázce o dětech. Děti se nám povedlo udržet celkem stranou všech špatných zpráv.Odstěhovali jsme je k babičce a manžel filtroval špatné zprávy pro ně i pro babičku. Pěkně za tu dobu zešedivěl. Přijde-li varování, že žena možná nepřežije, to je určitě dost silná káva i pro otrlého chlapa. Náš vztah to ale velmi upevnilo. Doufám, že jsem Ti dodala trochu optimismu a zase se budu těšit. Ahoj Dana
agrokontakt.rydl@tiscali.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod agrokontakt.rydl@tiscali. » 11 kvě 2003, 09:32

Ahoj Danko,teprve dnes se dostávám k tomu,abych Ti odepsala. V úterý jde Baru na kontrolu,tak jsem zvědavá jak dopadneme. S režimem zatím moc problémů nemá-v jídle je celkem ukázněná,akorát ten pohyb! Vzdát se tancování je největší problém,musím přiznat,že už na zkoušky jezdí,ale netancuje celé 2hodiny. Vždy jen chvíli a odpočívá,uvidíme co nám řekne paní doktorka. Je hrozně těžké jí něco odpírat. Ale to určitě znáš-máš taky děti. Je moc fajn,že máš za sebou svého muže,v takovýchto situacích je to hrozně potřeba.Vím to z vlastní zkušenosti-taky mám za sebou vážnou nemoc. Chci se zeptat,nechceš si psát přes e-mail? Moje adresa je:agrokontakt.rydl@tiscali.cz. Zatím se měj,opatruj se a nashledanou Lida

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů