Jak lze predejit mesickovitemu obliceji?

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
pipman
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Jak lze predejit mesickovitemu obliceji?

Příspěvekod pipman » 22 dub 2003, 18:25

Nazdarek lidi,chtel jsem se zeptat ,jestli nekdo nevi jak potlacit nebo alespon minimalizovat nezadouci ucinky kortikosteroidu - otekly mesickovity oblicej ?Neexistuje nahodou nejaky preparat ,ktery by tyto ucinky vyrusil?
Pri jakych davkach Medrolu se jiz vedlejsi ucinky neprojevuji?
Napiste mi prosim na pipman@tiscali.cz
Mnohokrat diky za Vase odpovedi!
pipman
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jak lze predejit mesickovitemu obliceji?

Příspěvekod pipman » 23 dub 2003, 19:52

Nazdarek lidi,chtel jsem se zeptat ,jestli nekdo nevi jak potlacit nebo alespon minimalizovat nezadouci ucinky kortikosteroidu - otekly mesickovity oblicej ?Neexistuje nahodou nejaky preparat ,ktery by tyto ucinky vyrusil?
Pri jakych davkach Medrolu se jiz vedlejsi ucinky neprojevuji?
Napiste mi prosim na pipman@tiscali.cz
Mnohokrat diky za Vase odpovedi!
Ahoj. Preparat neznam. A myslim, ze ho nezna nikdo. Ale to si jen myslim:-).
Jinak na medrolu jsem prave rok zacal jsem na 16mg, ted asi tri mesice 16mg/8mg, obden. Ani pri te vyssi davce jsem problem s mesicovitym oblicejem nemel.Kuba
Ja mam ted 24 - 8 - 4 a jsem naducanej jak sysel!Jednou uz jsem byl dokonce na 8mg ob den ale okamzite se mi to vratilo a sel jsem na 32 - 16 - 8 .Nyni snizuju o 4mg po 14 dnech.Doufam,ze se dostanu aspon na stalou davku 8 - 0 - 0 .No pri Asacolu 2-2-2-2 a Imuranu 50Mg 1-1-1 by to mohlo vyjit ne?Vazim 67Kg.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů