Nový člen Crohn týmu :o)

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Hlavas
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Nový člen Crohn týmu :o)

Příspěvekod Hlavas » 02 dub 2003, 11:33

Ahojky všichni,
chtěl jsem se zeptat, jestli je tady někdo, kdo má třeba jen podezření na Crohna. Mě totiž nejsou schopni na 100% říct, jestli ho mám nebo ne. Já totiž nemám žádný z uváděných příznaků, ale doktoři se mnou jednají, jako bych ho měl. Když jsem byl na operaci se střevama, tak mi odebrali vzorek a řekli, že podporuje Crohnovu chorobu. Jak dlouho může trvat, než se u mě projeví nějakej příznak? Na operaci jsem byl už v červenci 02 a od tý doby jsem neměl sebemenší problém. Díky tomu, že se u mě nic neprojevuje, tak ani nedodržuju žádný přísný diety a jím na co mám chuť. Ptám se vás proto, že s tím máte zkušenosti (bohužel nemilé) a mohli byste mi poradit z praktickýho hlediska a včas mě zastavit, když bych se choval ke svým střevům špatně. Za odezvu mnohokrát děkuju a držím všem pevné nervy při léčbě. Zdraví vás Hlavas
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů