asi zustanu na veky na zachode:-)

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Verunka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

asi zustanu na veky na zachode:-)

Příspěvekod Verunka » 22 úno 2003, 14:58

Vcera jsem se dozvedela, ze mam taky Crohna, delali mi kolonoskopii a odpoledne jsem byla v pohode, ale dneska celej den sedim na zachode a silene me boli bricho.Nikdo mi k tomu nic zatim nerekl,tak nevim, jestli je normalni, ze za me jdou krvavi hleny a trochu prujem???

Verunka
tsv
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod tsv » 23 úno 2003, 06:25

Ahoj Verunko,

vítej mezi náma... teda přál bych Ti abys byla zdravá a nikdy se mezi nás nedostala... ale když už jsi tu tak nepropadej malomyslnosti. To co popisuješ je "normální". To co popisuješ je u Crohla typické. Ale normální je také to že na Crohna Ti přišli protože Ti bylo špatně už delší dobu a nijak se to neléčilo. Stanovení diagnózy je první předpoklad k tomu aby Ti bylo lépe. A věř tomu že bude. Bude to od Tebe asi chtít dost sebekázně. I když se Ti to nebude líbit ta asi budeš muset změnit jídelníček a vůbec stravovací návyky a k tomu poslouchat doktory a poctivě jíst pilule co Ti předepíše. To ale neznamená že jim máš bezhlavě věřit. Musíš se vyptávat, vyptávat, vyptávat - pokud se Ti něco nezdá tak to doktorovi říct ať Ti to vysvětlí. V krajním případě si vyber jiného doktora... ale nepřestaň se léčit. Crohn se nedá přechodit. Ale v 99% se s ním při správné léčbě dá celkem žít.

Pro začátek si prostuduj tyhle stránky a vůbec si najdi co nejvíc informací... případně se ptej... a nezapomeň napsat jak to s Tebou dál vypadá...
Držím palečky a přeju hodnýho Crohna co moc nezlobí... ;)
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 24 úno 2003, 20:58

Ahoj. Vítám i naši novou členku. Já mám tedy Crohna skoro rok a musím říci, že mám velice hodného Crohna. Co vy, máte taky takové štěstí v neštěstí?

Dejvid
Bobina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bobina » 25 úno 2003, 21:29

Ahoj všichni a tebe Veru vítám,
Crohna celkem zvládám, je hodnej, jen občas o sobě dá vědět. Ale to jen, abych na něj nezapomněla :)
honzik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod honzik » 26 úno 2003, 08:33

Ahoj Verunko i ostatní, titulek tohoto tématu mě fakt pobavil. Vystihuje to naši situaci co? Myslím ze hlavní je se nezačít litovat i když se to lehce řiká, i já mám k tomu někdy sklony. Chce to trochu nadhled a dá se všechno zvládnout. Všem hodně štěstí. Jana
luki
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod luki » 26 úno 2003, 11:51

Zdravím všechny !!!! A hlavně Verču ! Většinou po každém vyšetření příjde nějaký to bolení a častější stolice, ale určitě to brzy přejde ! Pokud máš Crohna tak jsou příznaky úplně normální. Jak už ti všichni psali: Ikdyž je ta choroba stejná, tak se u každýho projevuje trochu jinak a každej reaguje na léky a léčbu taky odlišně. Takže to ber přesně tak jak jsi napsala - S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÍP ! Mě nejvíc pomohli přátelé a rodina, kde jsem našel pochopení a klid. Přeju ti aby jsi to všechno co nejdřív překonala. A hlavně aby se ti to co nejdřív uklidnilo. Bude 100% líp !:)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů