Remedis - špičkové gastro centrum, byl již někdo?

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
gastrokolono
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Remedis - špičkové gastro centrum, byl již někdo?

Příspěvekod gastrokolono » 11 čer 2015, 14:42

ahoj, zdravím všechny s trávicími obtížemi, ráda bych navázala diskuzi o pracovišti Remedis v Praze 4 - znáte jej někdo? byl jste tam již někdo? jací jsou tam gastroenterologové? koukala jsem na jejich stránky a líbí se mi jak jsou moderně vybavení, a mají hodně metod, výhod..ale to není vše pokud je lékař na prd a má špatnej přístup, proto se ptám zde :) zda někdo toto gastro už neotestoval..mohu také doporučit či nedoporučit, také mám něco už za sebou, pokud máte někdo chut popovídat přes mail gastrokolono@seznam.cz jsem k dispozici :) Káta
fendibendi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Remedis - špičkové gastro centrum, byl již někdo?

Příspěvekod fendibendi » 05 pro 2016, 12:52

Osobně jsem tam nebyl, ale kamrádka tam byla. Můžu se jí optat a pak ji říct, ať ti napíše. Co si tak pamatuji, tak byla spokojená, ale nějaký detaily si nepamatuju...

Také bych měl jednu otázku... chystám se koupit nějaký nerezový nábytek, máte nějakou oblíbenou značku? Díky za info.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti