jojano

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
jojano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

jojano

Příspěvekod jojano » 01 pro 2002, 21:47

Protože jedna z mých zdravotních poruch se nazývá dráždivý trakčník, tak Vám o něm povím , jaká je to potvora. Protože se člověk musí k poznání svého zdravotního stavu prokousat sám, tak také musí poznat i realitu. Jednoho březnového krásného sobotního dne jsme se vydali na výlet do naší stověžaté. Pro upřesnění v mém případě pouze dopravním prostředkem s WC. Do Prahy jsme dorazili po absolvování mnou tolik milované oné nevzhledné místnůstky. Nastoupili jsme do tramvaje a obdivovali krásu sobotního sluncem ozářeného města. Asi v polovině cesty se mi začalo zdát, že návštěva oné místnůstky byla nedostatečná. Jako chlap a hrdina jsem chtěl ukázat co vydržím. Vydržel jsem na konečnou. A při vystoupení vidina 100metrové vzdálenosti mi připadala při běhu velmi krátká a to asi do vzdálensti 50 metrů , kdy se dráždivý trakčník se střevem rozhodli mému preventivnímu běhu udělat přítrž. A tak jsem uprostřed loučky s vidinou lesního azilu zůstal stát s plnýma nohavicema jako malý kluk. V tom momentě jsem nevěděl zda se zbláznit a nebo pouze brečet. Zachránila to moje velmi rozhodná manželka. Takže vodu na pití jsme použili na mytí a deodoran pro ženy jsem využíval já. Tato návštěva toalety byla sice z ruky a taky se prodražila cca 250 Kč , ale dnes se tomu opravdu moc smějeme. Mějte se hezky a nemocím se nepodávejte . Nato stačí sám.

novák
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů