odpověd M1984

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
bob
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

odpověd M1984

Příspěvekod bob » 13 bře 2002, 10:58

Zdar M1984. Jestli ti to nevadí, tak budeme psát přes fórum, co když to taky někoho bude ještě zajímat. K tvému dotazu ***** Ahoj! Pise ti M1984. Dost me upoutala tvoje odpoved. Chci se jeste zeptat na 1 vec. Jedl jsem: 1.Aminokyseliny(bcacka v tekute forme) 2.Creatin(prasek) 3. Superprotein(myslim ze 75 proc.) a Pro mass 20.000. Doktor mi rekl, ze bude lepsi, kdyz to vysadim. Co na to rikas ty? Co muzu jest a kolik? Popripade co je dobry(treba normalni strava) pred posilkou a po posilce a tak? Delam silovy treninky (asi 3 opakovani po osmi). Porad mi prosim co se tyce hlavne te posilovny. DIKY.Lubor. ***** Podle mého názoru jsou dnes doplňky výživy spíše komerční záležitostí. Zdravému člověku rozhodně neublíží-snad jen finančne. U Crohna by však některé mohli vadit. Proto si mylím, že jejich úplné vysazení ti rozhodně nijak neuškodí a svalovou hmotu nestratíš. Chceš-li však přesto doplňky užívat, vynechej alespoň koncentrované proteiny, Pro mass 20.000 by vadit neměl-ten je myslím s proteinem pod 50%, Creatin by asi taky vadit nemusel – ale raději ne ve velkém množství, aminokyseliny bych však raději vynechal. Prostě doplňků raději co nejméně a kdyžm, tak sacharidovo-proteinový před tréninkem. Máš trochu štěstí v neštěstí, že dieta u zánětlivých onemocnění je v podstatě hodně podobné kulturistické dietě. Takže- hodně libového masa – kuřecí, krůtí, hovězí (zadní či svíčková), telecí-skvělé, vepřové (panenku, ostatní je moc tučné), skopové, jehněčí-skvělé, králičí-skvělé, ryby. Jako přílohy, rýži, brambory, těstoviny, trocha dušené zeleniny. Tak tohodle doporučuji jíst velké množství, ostatní potraviny dle potřeby a chuti přizobávat. Když k tomu budeš dostatečně tvrdě trénovat a regenerovat(takže ne více jak 3x týdně trénink a bez nočních tahů), za půl roku, za rok jistě nějakou svalovou hmotu nabereš. Myslím že noční tahy, alkohol, únava je nejlepší cestou k relapsu – znovuvzplanutí tvého Crohna a to vůbec nemluvím o tom, že o nárůstu svalové hmoty nemůže být ani řeč. Takže si musíš vybrat – buď pravidelný režim, vhodnou stravu a skoro bez alkoholu – pak můžeš udržet Crohna v remisi a zároveň zvětšit své svaly, nebo na životosprávu kašlat a chodit po nemocnicích místo po posilovnách. Tak zatím a napiš jak to jde. Bob

senft
M1984
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod M1984 » 13 bře 2002, 18:09

Ahoj. Kdyz jdu na disko nebo tak neco, tak ted alkoholu uz moc nepiju. A navic(ale nechci tim rict ze jdu pit moc) mi rekl muj doktor, ze alkohol nema na Crohna VUBEC vliv. Ma to vliv proste stejnej jako na zdravyho cloveka. A Chodim tak jednou tydne a asi bez toho zit nedokazu. Proste jednou tydne vyrazit, pobavit se,.. To tolik vadi? Ty prasky radeji jist nebudu zadny. A myslis, ze mam cvicit i v tech 3 dnech tydne rozdeleny cviceni na ruzny partie nebo vsechno dohromady? Ted si to delim: treba prsa+biceps nebo zada+ramena. Mam jet vsechno"kolecko"?? Dik
bob
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod bob » 14 bře 2002, 10:46

Bohužel zatím nebylo zjištěno, že by něco na Crohna či UC mělo přímý a jasný vliv, u každého je to individuelní. Ale obecně platí - myslím že u většiny z nás co máme nesp.stř.zán. , že každý stres , nějaké porušení rovnováhy - životosprávy apod. působí značně neblaze. Alkohol ji myslím narušuje dot. Je jasné, že 1 pivo neucítíš, ale když se 1 x týdně budeš dostávat do nálady 6ti pivy a 2 fernetama, myslím že brzy nastane problém. Ale možná že ne, je to fakt individuální - ale jak se říká - tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Ke cvičení: Pokud budeš chodit 3xtýdně, tak doporučuji rozdělit partie na 2 skupiny třeba 1-prsa,biceps,nohy 2-záda, ramena,triceps - nebo jinak dle libosti a cvicit treba : Pondělí-1, Středa-2, Pátek - 1, Pondělí - 2, prostě stále střídat 1 a 2 tak, aby každá partie odpočívala alespoň 3 dny. Zdar Bob
M1984
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod M1984 » 11 dub 2002, 20:36

Lidi. Jaky mate nazor na nutridrinky? Je to dobry? Pomaha to? Neskodi to? Jo a chteji me operovat(mam stenoz. Cr.nemoc). Operovali uz tady nekoho s timto druhem? Je to v pohode, Jak dlouho musim byt v nemocnici??
Papouš
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Papouš » 12 dub 2002, 16:39

Ahojky,
jednu dobu jsem do sebe klasickou cestou nedostala nic jinyho nez nutridrinky a nijak mi to neublizovalo. Doporucuju cokoladovej, snasela jsem i karamelovej. Prichut tropickeho ovocemi mi moc nejela - ale to se tyka chuti spis nez snasenlivosti. Clovek s nima do sebe nacpe spoustu kalorii.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů