Čajíčky

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pavlína
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Čajíčky

Příspěvekod Pavlína » 15 kvě 2006, 17:09

Lidičky bumbáte někdo nějaké čajíčky,které by relativně mohli nebo měli zklidnit Crohna?Bylo mi doporučeno LAPACHO,ZELENÝ ČAJ,JASMÍNA PARAQVAJSKÁ,MOCHNA HUSÍ či STŘÍBRNÁ.Máte s tím někdo zkušenost?!Díky a hodně moc úspěchů v boji s vícehlavým drakem.
Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 17 kvě 2006, 11:50

Ahoj Pavli,
ja nepiju nic specialniho, v podstate jen slaby cerny caj, ostatni mi nedela moc dobre. Vim ze Helca (Keksicka) tady z fora pije nejake specialni smesi primo na Crohna a moc si je pochvaluje, tak zkus ji kontaktovat. Jinak mochna se obecne doporucuje jako protizanetliva, takze neni duvod proc bys ji nemohla zkusit. S lapachem nevim, nemam zkusenost. Zeleny caj pokud je silny by ti nemusel delat dobre, tak to zkousej opatrne :-)
hodne uspechu
Klara
Petra
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Petra » 17 kvě 2006, 15:02

Mně se osvědčily čaje z třezalky (pozor, nepřehánět; používá se také jako antidepresivum, já mám zkušenost, že zklidní nervy) a řepíku, působí protizánětlivě. Tak ale působí spousta bylinek. Také jsem zkusila kapky z kopretiny řimbaby. Působí protizánětlivě, takže klidní břicho a navíc funguje proti bolestem hlavy.
Rybka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Rybka » 17 kvě 2006, 16:00

Ahoj piju čaj dle doporučení lékařky zabývající se celostní medicínou. Doporučila mi dva čaje: PRVNI: 100g nati řepíku, 50g nati mochny stříbrné, 50g květu měsíčku, 25g islandského lišejníku, 25g květu heřmánku. Příprava : 2 čajové lžičky směsi spařit šálkem vařící vody, 10 minut louhovat, scedit. 4xdenně popíjet mezi jídly. DRUHY : Čaj ze stejných dílů slezu, kořene proskurníku, oddenku pýru nebo listu meduňky, oddenku puškvorce, kořene a natě pampelišky, květu heřmánku, nati žebříčku, květ měsíčku.Příprava : 1 čajovou lžičku směsi do šálku vody přivést k varu a 3 minuty vařit, 10 minut louhovat, scedit, 2-3xdenně pít hodinu po jídle. Osobně jsem měla zatím odvahu zkusit ten první. Ve druhém je to samá hořčina. Doporučuje se vypít první a pak asi 14 dní pauza. Pak teprve začít pít druhý čaj. Na ten se chystám za 10 dní, tak dám vědět, jestli je k pití. Zmiňovanou tinkturu z kopretiny řimbaby užívám 3xdenně 6 kapek půl hodiny před jídlem (současně s Budenofalkem-nehádají se). Pak mám ještě recept na čaj z lněného semínka, ibišku a tužebníku. Příprava : 1-2 lžičky na šálek vody, píšou jen 15 minut louhovat, scedit a pít, takže asi ani nevařit. Tak zkuste. Můj vyzkoušený první čaj byl bez problémů, vyhovuje.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů