JindraR

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
JindraR
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

JindraR

Příspěvekod JindraR » 10 kvě 2006, 08:25

Dobrý den, vážení, přicházím mezi Vás poprvé. Netrpím žádnou z chorob, která postihla Vás, a o kterých jsem do nedávna věděla jen to, že existují. Měla jsem ale to štěstí, že jsem se setkala s člověkem, který máv ČR chráněný užitný vzor a evropský patent na výrobu potravního doplňku, určeného pro nemocné Crohnovou chorobou, ulcerozní coltitidou, dále při zácpě, průjmech... Vzhledem k věku a zdravotnímu stavu (prodělal dvě mrtvice) nemůže sám spustit výrobu, i když má již téměř vše připraveno. Hledá tedy partnera s jehož pomocí by mohla být výroba zahájena. Uvažuji vážně o tom, že do toho půjdu, sháním informace kde se dá a tak jsem narazila i na Vaše zdejší stránky. Diskuzi jsem prošla téměř celou a vidím, že to nemáte jednoduché, což mě ještě víc utvrdilo v přesvědčení rozjet alespoň zkušební výrobu.
Jedná se o ryze bylinný přípravek, maximální konečná cena pro spotřebitele by činila 50 Kč za denní dávku. Sám pan vynálezce v mládí Crohnovou chorobou trpěl a tímto svým přípravkem se zbavil potíží do té míry, že o sobě tvrdí, že je vyléčen.
Zajímalo by mě, jestli máte zkušenosti s výrobky tohoto druhu, Vaše názory na ně, případně mohu poskytnout detailnější informace. V tom případě pište prosím na mou mailovou adresu.
Děkuji za pozornost, kterou jste mi věnovali a přeji Vám všem, aby bylo lépe.
IBDude
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod IBDude » 10 kvě 2006, 08:34

Supr, supr, Jindro, to je vynikající zpráva. Co ale bude s tímhle fórem, až se všichni uzdravíme? Můžu být testér toho preparátu? Když mne to do měsíce trvale vyléčí, můžeš si dát moji fotku na krabičku od preparátu a budu na ní mít zvednutý palec a od úst mi půjde bublina "Funguje to" !!!!

TRENER
JindraR
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod JindraR » 10 kvě 2006, 09:10

Supr, supr, Jindro, to je vynikající zpráva. Co ale bude s tímhle fórem, až se všichni uzdravíme? Můžu být testér toho preparátu? Když mne to do měsíce trvale vyléčí, můžeš si dát moji fotku na krabičku od preparátu a budu na ní mít zvednutý palec a od úst mi půjde bublina "Funguje to" !!!!

TRENER
JindraR
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod JindraR » 10 kvě 2006, 09:11

Supr, supr, Jindro, to je vynikající zpráva. Co ale bude s tímhle fórem, až se všichni uzdravíme? Můžu být testér toho preparátu? Když mne to do měsíce trvale vyléčí, můžeš si dát moji fotku na krabičku od preparátu a budu na ní mít zvednutý palec a od úst mi půjde bublina "Funguje to" !!!!

TRENER
Omlouvám se,že tu dělám zmatek 8)
Příteli TRENERE, tak rychle to asi nepůjde, pan B. (autor vynálezu) uvádí 10-12 měsíců pro dosažení optimálního stavu.
Dočetla jsem se, že se doporučuje také Aloe vera, nemáte s tím zkušenost? Nebo s jinými potraviními doplňky?
:)
Pavlína
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Pavlína » 10 kvě 2006, 15:59

Zdravím Jindro,našla jsem Tvůj příspěvek,kde se tážeš zda má někdo zkušenosti s Aloe.Bohužel zatím ne,ale je to asi dny co jsem o něm sehnala nějaké to povídání.Mnoho lidí jej užívá,ale já stále váhám.Pokud budeš mít zájem,dej vědět a nějaké ty podklady o Aloe Ti zašlu.Přeji mnoho úspěchů.
michalB
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod michalB » 10 kvě 2006, 17:41

12 měsíců, 50 Kč denně. To máme nějakých 18 000 za rok. Nic proti, ale na to, že je to jen pokus, je to trochu moc. Myslím si o tom to samé, co o Vildovi, který na doktorka.cz nabízel každému ječmen. Inu někde dealeři vydělávat musejí a jsme docela dobrá cílová skupina.
JindraR
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod JindraR » 10 kvě 2006, 20:07

MIchaleB, nejsem dealer ale potencionální výrobce, a přípravek nebude distribuován prostřednictvím dealerů, nýbrž firmou, která běžně dodává zboží přímo lékárnám. Vyhledala jsem si Vás jako případné konečné spotřebitele a zajímá mě Váš názor, Vaše zkušenosti s podobnými výrobky, jsou-li na našem trhu jaké .
Myslím, že pochopíte, že potřebuji získat informace, nechci vyrobit zboží, které se nebude prodávat, a kde jinde se mám ptát, než mezi těmi, kterým je výrobej určen.
Všem přeji krásný jarní večer.
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 11 kvě 2006, 13:22

Jo já chlemtám aloe každý večer. Je to nějakej mega super extrakt a je fest drahej. jinakmito pomáhá spíš jenom od křečí, ale takový ty příznaky jakoje průjem nebo krvácení mi to zatim nevyřešilo...a to už to piju asi 4 měsíce. Jinak dřív sem užívala alveo a to bylo to stejný..ale četla sem, že nějakýho pána to zachránilo od umření, takže nevim, mě to nic moc nepomohlo....ovšem nemám odvahu to přestat užívat, aby to nebylo ještě horší...
Supr, supr, Jindro, to je vynikající zpráva. Co ale bude s tímhle fórem, až se všichni uzdravíme? Můžu být testér toho preparátu? Když mne to do měsíce trvale vyléčí, můžeš si dát moji fotku na krabičku od preparátu a budu na ní mít zvednutý palec a od úst mi půjde bublina "Funguje to" !!!!

TRENER
Omlouvám se,že tu dělám zmatek 8)
Příteli TRENERE, tak rychle to asi nepůjde, pan B. (autor vynálezu) uvádí 10-12 měsíců pro dosažení optimálního stavu.
Dočetla jsem se, že se doporučuje také Aloe vera, nemáte s tím zkušenost? Nebo s jinými potraviními doplňky?
:)
IBDude
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod IBDude » 16 kvě 2006, 10:14

Jindro, s Aloe vera zkušenost mám, pěstuji to doma, dal mi to kolega. Zatím jsem to neochutnal a moje kočka to taky nejí, přitom jí spoustu jiných kytek. Až to začne žrát ona, začnu i já. Oceňuji, že nejsi dealerka, ale jak říkal Michal, 18k je za rok poměrně hodně, když se jedná vlastně o pokus. Pro mne samozřejmě ne, můj roční příjem je šestimístná částka v librách, ovšem člověk v ČR s mediánovým příjmem si takovou investici rozmyslí. Držím Ti palce.


[/quote]
Omlouvám se,že tu dělám zmatek 8)
Příteli TRENERE, tak rychle to asi nepůjde, pan B. (autor vynálezu) uvádí 10-12 měsíců pro dosažení optimálního stavu.
Dočetla jsem se, že se doporučuje také Aloe vera, nemáte s tím zkušenost? Nebo s jinými potraviními doplňky?
:)
[/quote]

TRENER
Jindra
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jindra » 13 črc 2006, 22:05

Dobrý den, vážení, přicházím mezi Vás poprvé. Netrpím žádnou z chorob, která postihla Vás, a o kterých jsem do nedávna věděla jen to, že existují. Měla jsem ale to štěstí, že jsem se setkala s člověkem, který máv ČR chráněný užitný vzor a evropský patent na výrobu potravního doplňku, určeného pro nemocné Crohnovou chorobou, ulcerozní coltitidou, dále při zácpě, průjmech... Vzhledem k věku a zdravotnímu stavu (prodělal dvě mrtvice) nemůže sám spustit výrobu, i když má již téměř vše připraveno. Hledá tedy partnera s jehož pomocí by mohla být výroba zahájena. Uvažuji vážně o tom, že do toho půjdu, sháním informace kde se dá a tak jsem narazila i na Vaše zdejší stránky. Diskuzi jsem prošla téměř celou a vidím, že to nemáte jednoduché, což mě ještě víc utvrdilo v přesvědčení rozjet alespoň zkušební výrobu.
Jedná se o ryze bylinný přípravek, maximální konečná cena pro spotřebitele by činila 50 Kč za denní dávku. Sám pan vynálezce v mládí Crohnovou chorobou trpěl a tímto svým přípravkem se zbavil potíží do té míry, že o sobě tvrdí, že je vyléčen.
Zajímalo by mě, jestli máte zkušenosti s výrobky tohoto druhu, Vaše názory na ně, případně mohu poskytnout detailnější informace. V tom případě pište prosím na mou mailovou adresu.
Děkuji za pozornost, kterou jste mi věnovali a přeji Vám všem, aby bylo lépe.


Celkem jsem to bral,ovšem do té doby než jsem se dostal k onomu výroku který pronesl ten vynálezce.Vážně o sobě tvrdí že je vyléčen??No to snad ne...

Jindra

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů