Ramicade-omezení

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Misa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ramicade-omezení

Příspěvekod Misa » 12 dub 2005, 14:13

Ahoj lidi, jsem teprv mladá holka ve věku, kdy se nejvíc paří a užívá se života. Loni o prázdninách mi nasli ulcerozni kolitis a po psychické strance jsem to nesla velmi spatne. Navíc jsem kouřila a občas se napila sklenky vína. Po nasazení ramicaidu jsem kouřit přestala a bylo mi řečeno, že ani pít nemůžu, tak by mě zajímalo jestli třeba i marihuana omezuje, či ruší účinek tohoto léku? Předem někomu děkuji za odpověď..
lucinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lucinka » 14 dub 2005, 15:45

Co jsem se docetal tak remicade je neco jako imuran. Oslabuje to imunitni system. To zanmena, ze clovek je nachylnejsi na ruzne nemoci. Je dobre nepit alkohol, aby sis setrila jatra, protze pak je budes potrebovat. Někde jsem slysela, ze koureni zvysuje ryziko aktivace crohna. U marihuanu spise kourej lidi co maj bolesti, jinak je tozbytecne ji kourit. Zbytecne tim ze je to dost spatne na mozek a hlavne pak kdyby jsi chtela mit mimco, tak se narodi s mensim mozkem. Doktorka nejsem ,ale dost jsem precetla knizek. Na remicade pudu v pondelitak se na to zeptam

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů