>>!! Tekuta Strava !!<<

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
lucinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lucinka » 22 led 2006, 18:04

to karambolka
No me s tim poslali domu. Zadne problemy jsem s tim nemela, pumpa byla docela mala. Srihala jsem pritom kere ,sekala travu, okopavala, chodila do skoly, na urady, jezdila prazskou MHD, chodila nakupovat,varila jsem, jezdila na kole, no delala jsem s tim naprosto vsechno.Jen jsem ten pristroj mela v tasticce a lehev v drzaku a to jsem si nekam povesila, kdyz jsem potrebovala mit volne ruce. Samozrejme ze s tim clovek nemuze sportovat, ale ja se spis rekreovala.
Jedine co mi vadilo, bylo to ze jsem mela porad hlad- porad jsem se cpala bombonama a zvejkackama az jsem z toho mela zkazene zuby.
Da se s tim delat hodne veci, ale clovek si to musi promyslet - kam to povesit atd.
Jedine co mi

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů