Vegi - Vegi a Nutridrink

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Vegi - Vegi a Nutridrink

Příspěvekod Mirka » 21 srp 2003, 09:07

Ahojky lidi,
v knihách jsem jsi přečetlam,že pro nás Crohny je dobré koření Vegi-Vegi, není kořeněné a je dobré na ochucení. Ale všude na mě koukají jako na blázna - v lékarné, u prodedjce koření. nevíte o tom něco?

A Ještě co se týče Nutridinku - v knize píšou, jak je to dobré. Že ti to prostě pomůže - zlepší stav, ale dočela jsem se, že kromě čokoládové chutě všechny ostatní obsahují vlákninu a to já jako Croňák nemůžu. Tak jak mi to může pomoct, když to nesmim. Lidi, mám v tom maglajs.
Budu ráda za každou radu - babo raď
skipi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod skipi » 21 srp 2003, 10:42

Ahoj Mirko, o tom koření teda nic nevím, ale Nutridrink můžu doporučit "natural", úplně bez příchutě. Vláknina je tam podle mě jen rozpustná. Jiné příchutě jsem nezkoušela - moc na to sladké nejsem. Jen jednou jsem zkusila tuším nějakou tropickou a to jsem musela vylít, protože to opravdu bylo plé "hrubé" vlákniny. Ale pak jsem si všimla, že na obalu to bylo uvedeno (fibre - s vláknonou). Já bych třeba čokoládovou zase nemohla - mně dělá děsně zle čokoláda, vlastně tedy kakao. Ale v případě, že mě opravdu honí mlsná, tak si dám karobovou tyčinku (karob je náhražka kakaa).
Ivča
bett
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod bett » 25 srp 2003, 12:21

Ahojky lidi,
v knihách jsem jsi přečetlam,že pro nás Crohny je dobré koření Vegi-Vegi, není kořeněné a je dobré na ochucení. Ale všude na mě koukají jako na blázna - v lékarné, u prodedjce koření. nevíte o tom něco?

A Ještě co se týče Nutridinku - v knize píšou, jak je to dobré. Že ti to prostě pomůže - zlepší stav, ale dočela jsem se, že kromě čokoládové chutě všechny ostatní obsahují vlákninu a to já jako Croňák nemůžu. Tak jak mi to může pomoct, když to nesmim. Lidi, mám v tom maglajs.
Budu ráda za každou radu - babo raď

Ahoj,

nečekej od Vegi vegi žádné zázraky, chutná to jako Podravka, nebo Vegeta, prostě sušená rozemletá zelenina. Hlavní výhoda je, že v tom není glutamát sodný, ale prodává se i spousta jiných koření kde taky není. Já jsem si ho koupila právě proto, že v něm není žádné leptadlo a používám ho hlavně pro ochucení polévek. Takže zhruba stejné použití jako masox. Kde jsem ho koupila, už nevím, ale myslím že se prodává spíš porůznu na stáncích a tak. V supermarketu jsem ho asi neviděla nikdy.

Ahoj Helča
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 26 srp 2003, 20:11

Ahoj,
nezkoušeli jste někdo brát třeba proteiny, něco na způsob kulturistické výživy.

Dejvid
danka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod danka » 30 srp 2003, 18:08

Ahoj, Vegi-Vegi je opravdu jakási sušená zelenina na způsob Podravky na ochucení našich omáček béžovek. Nutridrinků jsem v době největšího náporu nemoci vypila dost, vyhovoval mi čokoládový. Ale více mi chutnal Fressubin, což je asi půllitrová lahev a je to méně husté než Nutridrink v krabičce. Fresubin jsem pila také hlavně čokoládový, existují i vanilkové a karamelové. Po posledních dvou mi občas bývalo těžko. Denně jsem ale jednu až dvě lahve zvládla v rámci boje proti podvýživě. Zdravím všechny.
hovinko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hovinko » 01 zář 2003, 17:48

Vegi Vegi je dobrý tim, že je bez chemie. Zkus prodejny se zdravou výživou, tam je 100%.
Nutridrinků jsem se svýho času napila až dost, ale žádnou "hrubou vlákninu", o který je tady řeč, jsem tam necítila. Mě třeba vláknina nevadí (i když doktor řiká, že by měla), ale Nutridrink jo. Je mi po něm na blití. Ty příchutě pak krkam jako prase. Naturální mi nechutná, ale zaplaťpámbů nepotřebuju žádnej.
Stranger
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Stranger » 01 zář 2003, 18:16

Tak sem se dneska vypravil koupit Vegi-Vegi a úspěšně se to podařilo. Doporučuju seznam prodejen z této adresy: http://www.probio.cz/obchod.htm. Kéž bych se mi podařilo takhle úspěšně shánět i příručky:(. Mimochodem jste někdo členem Crocodila? Docela by mě zajímaly vaše zkušenosti.
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 01 zář 2003, 20:21

Potraviny ProBio kupuji pravidelně a naučil jsem se vařit s nimi výborné recepty,
-doporučuji.

Dejvid
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 02 zář 2003, 08:08

Můžes mi napsat více o potravinách ProBio. Díky
Stranger
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Stranger » 02 zář 2003, 17:13

Tak sem zkusil Vegi Vegi v praxi a nema to skoro žádnou chuť:(.Musí se toho tam dát hodně a i tak to za moc nestojí. A to sem měl takovou radost!:)
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 02 zář 2003, 20:22

Pro Bio potraviny se liší od normálních tím, že nejsou pěstovány na umělých hnojivech nebo pesticidech. Jsou zkrátka získávány a pěstovány na přírodní bázi. Obsahují také větší výživové hodnoty.

Dejvid
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 03 zář 2003, 07:47

A kde se to dá sehnat? jde to i pres net?
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 04 zář 2003, 12:34

Asi jo, jak psali kluci. Zkus univerzální google.com

Dejvid
danka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod danka » 13 zář 2003, 07:14

Ahoj, členem Crocodila jsem asi 5 let. Bylo mi to nabídnuto v lázních, kde jsem byla po operaci. Zpočátku mi přišlo několik materiálů, většinou kopie jihočeských novin o aktivitách sdružení. Pak jsem také odpovídala na anketu o svém zdravotním stavu, ale nějaké její vyhodnocení už nepřišlo a teď je už dost dlouho ticho po pěšině. Upřímně řečeno pro mě jsou Budějovice dost z ruky, takže nějaké společné akce by stejně nepřipadaly v úvahu. Jak tedy sdružení funguje v současnosti, nevím. Zdravím
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 13 zář 2003, 12:23

Zkoušeli jste někdo Lepicol přípravek????
Je to prý na střeva komplexní péče.

Dejvid

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů