vegetariánství

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

vegetariánství

Příspěvekod eviiik » 18 kvě 2003, 14:18

Jsem vegetariánka téměř odmalička. Zajímalo by mě, jestli vegetariánství může nějak výrazně škodit nebo naopak prospívat při CN ??
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 13 lis 2003, 08:03

Ahoj, ja bych pri svek Crohnu nemohla byt veget. protoze mi zakazali ovoce a zeleninu, kvuli vlanine.
Smim jen banany(i ty maji vlakninu-to vlakninovou vec nekdy nechapu), jabka, hrusky.
a zadne ovoce ci zeleninu se zrnicky(pr.jahody).
byt na tvem miste, asi bych se nenajedla. =o)
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 14 lis 2003, 17:04

Já se snažím jíst převážně rostlinnou stravu, ale maso musím kvůli železu - po masu mám takové těžkov žaludku.
Hodně jím sojové maso, karbanátky, sýr....
Potom se cítím úplně jinak - je to lehké

Dejvid
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 15 lis 2003, 11:00

Já se živím hlavně jogurtama a sýrama, na sladké nejsem, zeleninu, ovoce a sojové maso miluju, ale s tím musím opatrně. Jinak trpím nechutenstvím, takže nemám moc hlad, musím se móc přemáhat, abysem do sebe něco dostala.
Včera jsem si dopřála těstoviny, největší luxus, ale nebylo mi po nich nijak extra, dneska jsem si pridala nutridrink a doufám, že se do večera vzpamatuju. Jdem s přítelem na ples (u nás začinají plesy brzo), tak to tam chcu pořádně rozjet.
Čauky a dobré zažívání!
Evik
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 19 lis 2003, 22:31

Tak to nechutenství bych potřeboval taky, protože já mám žravou jak nikdy. Dokonce jsem si myslel, že mám bulimické záchvaty - jídlo je jak droga.
Je to ale z toho Entocortu asi.
Hezkou zábavu.

Dejvid
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 20 lis 2003, 10:08

Ja taky zeru porad, spise bych potrebovala hubu necim zalepit 8)

ale snazim se jist tak nejak mene a casteji. velmi se snazim bez tuku, radeji delam na vode. nekdo doma krici, ale uz si zvykaji. Treba (zatim bydlime s pritelovym bratrem a jeho krasotinkou) a tu slysim v kuchyni jen porad neco smazit. A to si porad stezuje, ze ji je spatne.

Dnes budu doma(u svych rodicu) delat sekanou. Segra si v ni libuje. Mamine uprimne rekla, ze at ji radeji udelam ja(delam ji jen na vode+minimum masla na dno)

a uz dost o jidle :) zainam mit hlad
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 20 lis 2003, 19:52

Takhle jsem nedávno přečurala naše, dělala jsem sekanou, ale kolem masa to ani neprošlo, všechno to zastala zeleninka :o)
Nikdo nic nepoznal, a jak se oblizovali!!
Helena
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Helena » 22 dub 2006, 09:59

Ahoj,
já jsem o vegetariánství také uvažovala, ale nakonec jsem zůstala u masa. Mám problém se sojóvým masem, strašně mě nadýmá. Souhlasím, že je lehké a dá se i chutně připravit, ale kvůli plynatosti ho jím jen minimálně. Nemá někdo z Vás podobný problém? :)
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 22 dub 2006, 18:01

Jo Helčo, přesně to sem chtěla napsat. jako sojový maso mimoc chutná, hlavně ta pikantní pochoutka od kalmy, ale vůbec to nemůžu jíst, protože sempak nadmutá jak hrom a mám strašný bolesti břicha a většinou mi to pohorší stav tav tak na týden...takže smůla. jinak maso jim minimálně, protože mi moc nechutná a hlavně nemám čas si ho připravovat. Když ho ale dělám, tak jenom v páře.Loni sem si jako odměnu za koloskopii koupila parní hrnec od tefalu a v tom je filé nebo kuře fakt že luxusní!!!!Jinak si živím právě dost šíleně, protože mám málo času, takže mý problémy se moc nelepší a můžu si za to sama :(
no a co se týče nechutenství, tak to bych taky ocenila. Žeru jak rakovina, ptotože na jídlo nemám čas tak sem na různejch těch sušenkách a rachlejch věcech do ruky a sním toho hafo víc, než kdybych se v klidu pořádně naobjedvala, takže výsledek je ten,že po roce UC sem asi o 10 kilo těžší...malej úlet...a přitom sem furt na záchodě...nechápu to :(
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 24 dub 2006, 08:34

Ahoj, ja už jsem za těch pár roků trošičku pokročila:o) Maso jsem nejedla proto, že mi nechutnalo, spíš se mi dělalo špatně jenom když jsem ho ucítila. Naši mi to odjakživa nutili skoro násilím, takže tím větší averze:o) No ale co mám MC, hodně často se mi mění chutě. A tak to nějak samo přišlo, že mi zachutnaly rybičky. Smažené bych neztrávila, ale jenom tak opečené v mikrovlnce, s troškou másla a koření - dám si!! A dokonce mě můj miláček naučil jíst aj kuřecí prsíčka, sice ne moc, ale občas. Umí to výborně připravit tak, že se mi to líbí na pohled aj to hezky voní. No, zarytí vegetariáni ze mě asi velkou radost mít nebudou- tak pardon, ale já nejsem žádná aktivistka :o)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů