Vláknina versus nevláknina...

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 25 úno 2004, 12:09

Ahojky, ja tohle vubec nejim. Zadne orisky,lupinky a takoveto veci nesmim, uz to bude rok. A ani mi to nechybi, nejak jsem na to nebyla.
nekdy jsem si koupila sezamova zrnicka v medu, nebo bebe dobre rano, ale to uz je vse nenavratne pryc.
caucik
Sydney
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sydney » 26 úno 2004, 00:29

Ahoj Evíku,jsem na tom podobně jako Mirka,takové věci u mě vyvolávají krvácení,miluju mandle a kokos,ale bohužel si to nemůžu dovolit a když už trochu zhřeším,rychle to zajím něčím hutným,třeba pečivem,abych to tzv obalila:-), sice nevím,jestli to má vliv,ale aspoň mám lepší pocit.Ty kukuřičné lupínky si občas dám,nejsou tak drastické,musíš zkusit,co Tvému tělíčku vyhovuje:-)
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 28 úno 2004, 13:55

Ahoj Dejvide,zajimalo by me,odkud beres vsechny ty rozumy.Mas o vsem dost velky prehled-nejsi treba zdravotnik nebo dokonce lekar?????????

V současné době studuji lékař. fakultu, ale z toho doktorského hlediska je to úplně jiné.
Výživa mě hodně zajímá, chodil jsem na různé kurzy, které jsem zakončil certifikáty výživy.
Stále je co se učit. Lidská schránka je odrazem výživy.
Není nutné dodržovat přísně hlídanou stravu, stačí alespoň ty "základní návyky".
Měj se.

Dejvid

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů