Dieta podle krevních skupin

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Dana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Dieta podle krevních skupin

Příspěvekod Dana » 04 pro 2002, 23:12

V jednom časopise jsem narazila na článek zabývající se vztahem krevních skupin a stravy, kde je m.j. uvedeno, že byly zaznamenány případy, kdy dodržování diety podle krevní skupiny mělo pozitivní efekt i u nemocných s MC. Nemáte někdo nějaké zkušenosti v této oblasti?Článek mohu poskytnout.
skipi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod skipi » 17 pro 2002, 15:29

Ahoj Dano, no já jsem se asi před rokem tuto dietu snažila dodržovat. Dostala se mi do rukou kniha od autora této diety a je pravda, že v komentářích na konci knihy autor (lékař) píše o případech, kdy tato dieta měla blahodárný vliv na pacienty s MC. Mně osobně bylo u této diety "fajn po těle" :o) , ale to je samozřejmě jen subjektivní pocit. Opravdu důkladně jsem vydržela asi 3 měs. Já mám B- a moje dcera B+ (více méně mléčné výrobky, žádná pšenice atd. , to mi vyhovovalo), tak to se dalo skloubit. Ale napasovat jídelníček ještě na přítele, který má "nulku" (typičtí masožravci) bylo opravdu náročné. Já se podle toho tak trochu stravuji už sama od sebe a můžu říct, že už jsem nějaký rok v klidové fázi. Ale jestli je to dietou? Nevím. Taky bych uvítala info, jestli s tím někdo nemá větší zkušenosti.
Měj se, Ivča.
------------------------------

quote]
V jednom časopise jsem narazila na článek zabývající se vztahem krevních skupin a stravy, kde je m.j. uvedeno, že byly zaznamenány případy, kdy dodržování diety podle krevní skupiny mělo pozitivní efekt i u nemocných s MC. Nemáte někdo nějaké zkušenosti v této oblasti?Článek mohu poskytnout.
[/quote]
skipi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod skipi » 17 pro 2002, 15:29

Ahoj Dano, no já jsem se asi před rokem tuto dietu snažila dodržovat. Dostala se mi do rukou kniha od autora této diety a je pravda, že v komentářích na konci knihy autor (lékař) píše o případech, kdy tato dieta měla blahodárný vliv na pacienty s MC. Mně osobně bylo u této diety "fajn po těle" :o) , ale to je samozřejmě jen subjektivní pocit. Opravdu důkladně jsem vydržela asi 3 měs. Já mám B- a moje dcera B+ (více méně mléčné výrobky, žádná pšenice atd. , to mi vyhovovalo), tak to se dalo skloubit. Ale napasovat jídelníček ještě na přítele, který má "nulku" (typičtí masožravci) bylo opravdu náročné. Já se podle toho tak trochu stravuji už sama od sebe a můžu říct, že už jsem nějaký rok v klidové fázi. Ale jestli je to dietou? Nevím. Taky bych uvítala info, jestli s tím někdo nemá větší zkušenosti.
Měj se, Ivča.
------------------------------

quote]
V jednom časopise jsem narazila na článek zabývající se vztahem krevních skupin a stravy, kde je m.j. uvedeno, že byly zaznamenány případy, kdy dodržování diety podle krevní skupiny mělo pozitivní efekt i u nemocných s MC. Nemáte někdo nějaké zkušenosti v této oblasti?Článek mohu poskytnout.
[/quote]
jojano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod jojano » 24 pro 2002, 20:15

Od r.1989 jsem držel dietu podle skupin . V r.1998 se má UC rozzuřila a na dietu nedbala . Nyní jím dle chutě a vyzkoušeného a s mírou a stejně to někdy nabere pěkné obrátky.

novák
kethy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod kethy » 24 lis 2003, 21:28

Vlastním také kuchařku, kde se píše o dietě dle krevní skupiny. Bohužel jsem se k držení dané diety nedostala. Jsem typický masožrevec a při tom mám krevní skupinu A ( nevím jeslti + nebo -). Možná na tom něco bude, ale moc tomu nevěřím. Říká se, že naše tělo si samo řekne, co mu chybí ( na co má chuť). A abych pravdu řekla, při naší nemoci se musíme spíš řídit podle toho, co nám nedělá zle, než podle toho, co bychom měli jíst dle krevní skupiny. Ale jak říkám, sama jsem to nevyzkoušela.
Tonda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Tonda » 24 lis 2003, 22:23

Známa měla problémy s žaludkem a začala s touto dietou. Pomohlo to, ale musím se přiklonit k názoru že my s MC by jsme měli jíst vše na co máme chuť a hlavně s mírou.
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 05 pro 2003, 09:02

Dieta krevních skupin je hloupost, účinek to má, protože lidé nejí nebo neplácají páté přes deváté a vhodně kombinují potraviny!

Dejvid
Helena
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Helena » 12 kvě 2005, 09:52

Ahoj, tak si tady čtu o těch krevních skupinách 8) a napadlo mě, že by bylo zajímavé, udělat průzkum krevních skupin mezi námi s UC a MC.Třeba vyjde něco zajímavého.
Začínám, mám UC a jsem AB pozit. :)
Jecie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jecie » 12 kvě 2005, 12:38

nevím jestli to pomůže ale já mám MC a krvní skupinu A pozitivni :)
Helena
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Helena » 14 kvě 2005, 15:31

Ahoj, právě jsem zjistila, že podobný průzkum již zahájila Bibi v sekci Všechno pěkně dohromady Crohn, Colitis, znamení zvěrokruhu, tímto se jí omlouvám a příště budu číst pozorněji. ;)
vvveronika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod vvveronika » 19 kvě 2005, 13:44

dieta krevních skupin je opravdu blbost,ale souhlasim s tim,že vas to ale donuti neplacat všecko dohromady...takže to neni špatny. radsi jist vše,co mužem, ale VŠEHO S MÍROU!-TO JE IDEALNÍ :) 8)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů