brožury, literatura

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
miroslav

brožury, literatura

Příspěvekod miroslav » 22 kvě 2014, 22:14

Ahoj, tak se mi zase po čase přitížilo a nutí mě to, opět se více zaměřit na svůj jídelníček. Tak jsem postahoval z netu pár brožur a knížek o ibd a dietách. Osvěžuji si informace. Shromažďuji to na jedno místo, snad mě nezavřou :-) Kdyby jste někdo hledal tak: *odkaz byl odstraněn adminem z důvodu rozporu s platnou legislativou*
GanFall

Re: brožury, literatura

Příspěvekod GanFall » 23 kvě 2014, 11:41

Já koupil brožury o IBD z netu, bylo to celkem drahé, ne že by mi to nějak pomohlo, ale možná by jsme to mohli dát taky k tobě, co myslíš? http://www.ihaveuc.com/

Miloš
miroslav

Re: brožury, literatura

Příspěvekod miroslav » 23 kvě 2014, 17:15

Ahoj Miloši. Máš dobrý nápad, který mě nenapadl. Mít společné uložiště souborů na naše téma.
Když jsem zde zveřejnil moje uložiště, tak s vědomím, že to není právně až tak košer (autorský zákon). Takže na to upozorňuji Tebe a ostatní, kdo by se chtěli přidat.
phrich

Re: brožury, literatura

Příspěvekod phrich » 23 kvě 2014, 20:47

Pánové bohužel Vás musím upozornit, že v na tomto fóru nelze sdílet odkazy na soubory ke stažení, které jsou v rozporu s platnou legislativou. Pokud musíte, vyřiďte to po e-mailu. Vaše příspěvky jsem adekvátně upravil. Díky za pochopení.
--
Petr Hřích
správce webu, online aktivit a propagace
Sdružení Pacienti IBD
forum.crohn.cz
miroslav

Re: brožury, literatura

Příspěvekod miroslav » 23 kvě 2014, 22:14

Chápu a upřímně se omlouvám.
GanFall

Re: brožury, literatura

Příspěvekod GanFall » 24 kvě 2014, 07:23

Akceptuji, jenom mě napadá, jestli tato samozřejmě oprávněná restrikce může být pravým důvodem, proč je fórum na crohn.cz tak málo frekventovaným místem k diskusi :(
phrich

Re: brožury, literatura

Příspěvekod phrich » 26 kvě 2014, 13:06

Díky! :)

Máte pravdu, že fórum není tak často navštěvované jako například facebooková stránka sdružení nebo uzavřené skupiny pacientské skupina Facebooku. Důvodů je několik, ať už je to třeba přesycení různými soc. sítěmi, takže člověk zvládá být aktivní pouze v jedné.

Naproti tomu fórum má tu výhodu, že je anonymní (respektive každý uživatel má možnost být anonymní), moderované a není zde tolik ostatních nesouvisejících informací. Facebook zcela jistě anonymní není, protože vše co tam uveřejníte je majetkem FB a může to použít třeba pro reklamu (což se zde nestane).

Restrikce vyplývá ze statutu sdružení a z nutnosti udržet důvěryhodnost a spolehlivost vůči všem zúčastněným (soukromé osoby i firmy). Věříme, že postupně dodáme tolik kvalitních informací z otevřených zdrojů, že nebude pro nikoho nutné obcházet právní úpravu.

Ještě jednou díky a hodně zdraví.
--
Petr Hřích
správce webu, online aktivit a propagace
Sdružení Pacienti IBD
forum.crohn.cz

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti