Kafe, cigarety, alkohol, THC

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
Helena
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Helena » 16 kvě 2006, 14:55

Ahoj,
přikládám dva linky na zajímavé články o konopí a studii na vliv MC a UC. :)

http://www.bushka.cz/archiv/crohn.html
http://www.bushka.cz/archiv/crohn02.html
bigosp
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod bigosp » 16 kvě 2006, 19:13

Dnes jsem si dal moji první skleničku piva po operaci z 10.6.2005. Tak se musím na léto trošku roztrénovat. Mějte se všichni OK. 8)
michalB
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod michalB » 17 zář 2006, 18:35

Tak jsem se s crohníkem nějak nepohodl a během léta mi dal na jevo, že s kafem si rozumět nebude. Na kelímek kafe zareagoval docela prudkou křečí a ještě že záchod byl nablízku :D Za týden jsem to zkusil znovu a výsledek ......... stejný :x Nakonec jsem s přítelkyní neodolal při věčeří a objednal si moje oblíbené kapučíno a všechno bylo v pohodě. Teda asi první dvě hodiny, než jsem začal mít pocit, že jsem zavřený v mrazáku. Takovou zimnici jsem teda pěkně dlouho nezažil. Nakonec jsem noc strávil střídavě na záchodě a zvracením pod místním důchoďákem :D No musel jsem vypadat jak největší notorik...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů