Léčitel a bylinky

Další pohled na léčbu, aneb když tradiční medicína nefunguje. Zkušenosti s bylinkami, homeopatiky... Masáže, akupunktura... Zkusili jste, pomohlo vám to? Podělte se s ostatními.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
michalB
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Léčitel a bylinky

Příspěvekod michalB » 25 led 2006, 19:11

Netajím se tím, že jsem k léčitelům silně skeptický. Dneska jsem byl tak nějak donucen:-) navštívit jednoho z nich. Jmenuje se Bohumil Jukl a sídlí v Sádku u Poličky. Léčil prý i Havla a je dost známý. Pominu takové to předávání energie, na které nevěřím, ale odnášel jsem si od něj na crohna 6 přírodních preparátů. Docela mám hrůzu to začít zkoušet, abych crohna nerozházel ještě více než je teď.
Budu moc rád, pokud mi někdo napíše zkušenosti s některým z těchto přípravků:
Mochna Stříbrná kapky
Pryšec taky kapky
Guiera tablety z bylin
Fyprosan RAM z toho mám největší hrůzu. Jsou to tablety složené z: laktoza, talek, staran hořečnatý, želatina a bylinné extrakty z: rakytník, aloe, mumio, lichořeřišnice, měsíček, levandule, aronie. Vyděsilo mě hlavně to co o těhlech tabletách píše na svém webu: http://www.jukl.cz/prilohy/Tablety_RAM.htm

Jinak mám od něj ještě dvě čajové směsi, takže pokud by to někoho zajímalo:
Tlusté střevo třezalka, srdečník, kopřiva, dobromysl, truskavec, máta, nátržník, řepík.
Energie meduňka, máta, kopr, pampeliška, anýz, tužebník, zeměžluč.

Beru to celé spíš jako takový pokus, než že bych tomu věřil, ale budu rád, pokud se se mnou někdo podělí o zkušenosti s něčím z toho. Předem všem moc díky.
Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 26 led 2006, 07:23

Tak to se tesim az si tohle prectou nekteri oblibeni diskuteri :-D
to zas bude mrtvych:-D
Jinak vazne, michale, zaprve doufam ze tim nechces nahradit klasickou lecbu, za druhe se mi to i jako doplnkova lecba zda pomerne riskantni. Je toho najednou trochu hodne, kdybys zkousel postupne treba nejaky caje nebo kapky, jestli ti to neuklidni zanet nebo nepomuze od bolesti, tak nereknu...ale tohohle je nejak moc, bojim se aby to s tebou nesvihlo:-)
jinak mochna stribrna se ve forme caju nebo kapek dava na zanety tlusteho streva, ma na ne mit uklidnujici ucinek. myslim ze nic nezkasis kdyz ty kapky zkusis, ale prosimte OPATRNE, necpi do sebe naraz vsechno co ti ten chlapek dal...
jinak k tomu odkazu a predavani vesmirnych energi se snad ani vyjadrovat nebudu:-)
moc drzim palce at ti neco pomuze, kazdopadne dej vedet, treba to pak taky zkusim:-)
Klara
Netajím se tím, že jsem k léčitelům silně skeptický. Dneska jsem byl tak nějak donucen:-) navštívit jednoho z nich. Jmenuje se Bohumil Jukl a sídlí v Sádku u Poličky. Léčil prý i Havla a je dost známý. Pominu takové to předávání energie, na které nevěřím, ale odnášel jsem si od něj na crohna 6 přírodních preparátů. Docela mám hrůzu to začít zkoušet, abych crohna nerozházel ještě více než je teď.
Budu moc rád, pokud mi někdo napíše zkušenosti s některým z těchto přípravků:
Mochna Stříbrná kapky
Pryšec taky kapky
Guiera tablety z bylin
Fyprosan RAM z toho mám největší hrůzu. Jsou to tablety složené z: laktoza, talek, staran hořečnatý, želatina a bylinné extrakty z: rakytník, aloe, mumio, lichořeřišnice, měsíček, levandule, aronie. Vyděsilo mě hlavně to co o těhlech tabletách píše na svém webu: http://www.jukl.cz/prilohy/Tablety_RAM.htm

Jinak mám od něj ještě dvě čajové směsi, takže pokud by to někoho zajímalo:
Tlusté střevo třezalka, srdečník, kopřiva, dobromysl, truskavec, máta, nátržník, řepík.
Energie meduňka, máta, kopr, pampeliška, anýz, tužebník, zeměžluč.

Beru to celé spíš jako takový pokus, než že bych tomu věřil, ale budu rád, pokud se se mnou někdo podělí o zkušenosti s něčím z toho. Předem všem moc díky.

michalB
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod michalB » 26 led 2006, 09:40

Ahoj Klárko, díky za odpověď. Taky doufám, že to tu neskončí hádkou. Ale rád si poslechnu i Richův názor. Mě by nikdy nenapadlo kvůli tomu vysazovat klasickou léčbu, je to jen takový pokus. Nejspíš budu zkoušet ty čaje a k tomu tu mochnu, kterou už přeci jenom z diskusí znám. Nejvíc se mi líbilo u těch tablet, že jsou i na vnitřní užití, ale pokud se přiloží na kůži mohou způsobit zánět a alergickou reakci. Co teda pak můžou udělat při vnitřním užití bych raději nechtěl vědět.
rich.b
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod rich.b » 20 úno 2006, 06:31

Už jsem tady:-)
Mnooo-jak to čtu, docela zabijácké... Ale tak každý svého štěstí a stejně tak i neštěstí strůjce.Je to risk a pokud to chce někdo podstoupit, dává v sázku to nejcennější co má-vlastní zdravíčko. Ale pokud to někomu pomůže, proč ne.
michalB
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod michalB » 20 úno 2006, 10:04

Už jsem tady:-)
Mnooo-jak to čtu, docela zabijácké... Ale tak každý svého štěstí a stejně tak i neštěstí strůjce.Je to risk a pokud to chce někdo podstoupit, dává v sázku to nejcennější co má-vlastní zdravíčko. Ale pokud to někomu pomůže, proč ne.

Tak jenom hlásím, že zatím žiju a odhodlal jsem se jen k těm čajům. Zbytek mám vyrovnaný na stole a zatím nebyla odvaha:-)
Pavlína
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Pavlína » 27 úno 2006, 17:54

Ahojky lidičky a předevąím Michale,já se také obrátila na tuto cestu,byli mi doporučené čaje jako je LAPACHO,ZELENÝ ČAJ,CESMINA PARAGVAJSKÁ.Vyzkouąela jsem lapacho a musím říct,mám pocit,ľe to ze mě vyplavuje vąechny ąkodlivé látky v těle.Jinak můj lidový léčitel se mi snaľí poradit i v jídelníčku,tak snad to tak bude.Drľ se a aľ budu mít něco nového,určitě se ozvu.

Fitzová Pavlína
michalB
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod michalB » 28 úno 2006, 09:12

Ahojky lidičky a předevąím Michale,já se také obrátila na tuto cestu,byli mi doporučené čaje jako je LAPACHO,ZELENÝ ČAJ,CESMINA PARAGVAJSKÁ.Vyzkouąela jsem lapacho a musím říct,mám pocit,ľe to ze mě vyplavuje vąechny ąkodlivé látky v těle.Jinak můj lidový léčitel se mi snaľí poradit i v jídelníčku,tak snad to tak bude.Drľ se a aľ budu mít něco nového,určitě se ozvu.

Fitzová Pavlína
Ahoj, já zatím zkouším ty čaje a asi přidám i tu Mochnu. Tak to třeba přežiju:-)
Jitka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jitka » 02 bře 2006, 13:21

Jako doplněk ke klasický léčbě používám čaje (já mám problém v tlustém střevě) mochna stříbrná, konopice, mochna nátržník kořen, měsíček, řebříček a na čistění organismu kopřivu. Rozhodně to neuškodí a spíš pomáhá a zmírňuje problémy....
keksička
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod keksička » 03 bře 2006, 13:58

Mně to také moc pomáhá, používám kapky řimbaby a v čaji mám také měsíček a spoustu jiných bylinek. Na to tlusté střevo je to opravdu dobré.
Jako doplněk ke klasický léčbě používám čaje (já mám problém v tlustém střevě) mochna stříbrná, konopice, mochna nátržník kořen, měsíček, řebříček a na čistění organismu kopřivu. Rozhodně to neuškodí a spíš pomáhá a zmírňuje problémy....

Hyde
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hyde » 18 lis 2009, 23:22

Dobrý den, nebo ahoj :) právě jsem se zregistroval, takže jsem tu úpně poprvé.

Mám zdravotní problém ,, ulceroz. colitid. ,, a tak bych se chtěl zeptat a požádat Vás o dvě infirmace a to :

1. jestli někdo nemáte dobrý kontakt na nějakého dobrého léčitele, který se tímto problémem zaobírá a zvládnul by i poradit co a jak s jídelníčkem.

2. jaké máte osobní zkušnnosti s touto nemocí a co vám nejvíce pomohlo.


Já sám jsem vyzkoušel kapičky od dr.Jonáše a bral jsem je 2roky a výsledek ZERO. Vlastně jeden výsledek to mělo.... každý 6 týden jsem zaplatil 2tis. za kapičky, tak si vypočítejte, kolik mi to stálo za ty dva roky. Pak jsem vyzkoušel hlívu a musím říct, že se to zlepšilo, ale rád bych to zlepšil na max. možný výsledek co jde.


Předem děkuji všem, kteří přispějí i minimálním poznatkem Hyde
zdeny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod zdeny » 19 lis 2009, 13:32

Ja osobne jsem velmi zatizen na tradicni cinskou medicinu nebo tibetskou. Maji k sobe hodne blizko. Ale zatim mi zadna alternativa me nevylecila. Rekl bych, ze asi nikoho. Ale vysledky jsem mel nejlepsi pred par lety s cinskymi bylinami. Kdy bez leku jsem byl v remisi do pul roku. Ale to jsem mel slaby atak. Ale srovnali me i ledviny a mocak. Pak jsem je asi 2 roky nebral a prisel replas ktery se me drzi uz 2,5 roku. Mezitim jsem byl v Nepalu a tam jsem si dovezl byliny, coz me zase pomohli. Ale zase s jinym problemem. Ono je totiz nutne byliny menit. Tam jsem chodil kazdy tyden na kontrolu. Ted jsem byl u tibetskeho lekare. Mam nove byliny a citim velmi silne jak semnou pracuji. A jeho diagnoza byla stejna jako v Nepalu a snad se mi bude darit kazdy mesic ho navstivit.
Jinak co se tu prezentuji lecitele, tak vetsina znich akorat plete lidem hlavu a taha penize. Je velmi tezke najit kvalitniho diagnostika lecitele. Moje kamaradka studuje cinskou medicinu uz nekolik let. A jezdi se ucit nekolikrat do roka do ameriky a do ciny. Vzdy je to nejlepsi primo u zdroje.
Jinak ja to kombinuju s normalni lecbou.
toninka.m
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod toninka.m » 19 dub 2010, 23:20

Ahoj souhlasím s tím,že se mají bylinky střídat nepít dlouhodobě a nepřehánět davku jinak můžou uškodit.Já piji čaje z měsíčku lékařského,kopřivy,řebříčku,heřmánku,meduňky,máty.
Oliii
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Oliii » 05 kvě 2010, 15:02

Ahojky mám ulcerozní kolitídu nyní jsem těhotná tak zkoušet nic nemůžu ale chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s čínskýma lekama trůn císařské milosti
vlado
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod vlado » 01 čer 2010, 18:43

Ahojte, synovi diagnostikovali minuly rok Ulceroznu kolitidu. Odvtedy berie so striedavým úspechom Salofalk a Pentázu. Dostal som odporúčanie na MUDr.Pekárka (gastroenterológ) z Prahy, ktorý vraj vie túto chorobu vyliečiť aj bez liekov a to pomocou biorezonančného prístroja Bicom 2000. Chodí z Vás niekto k nemu na terapie alebo má niekto nejaké skúsenosti s týmto prístrojom. Ďakujem Vám za každú odpoved.
Hm13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hm13 » 03 čer 2010, 18:45

Bohužel zatím jsem jen od doktorů slyšel, že MC je chronická nemoc tedy nevyléčitelná. Pouze se dají zmírnit potíže a může dojít k remisi. Vše za pomoci různých léků. O panu doktorovi ani o zázračném přístroji jsem neslyšel a ani nechci . Bude to asi nějaký pěkně vyčůraný čaroděj. Pryč od něj.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů