Jaký prášek?????

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pavlína
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Jaký prášek?????

Příspěvekod Pavlína » 18 pro 2006, 17:02

Lidičky,docela by mě zajímalo,když je taková spousta té chemie,kterou do nás perou,jak a podle čeho asi pak určují,který prášek zrovinka naordinovat.Mám právo odmítnout kortikoidy?Mě nejvíce psychicky dostává to jak člověk vypadá po tomto hnusu,jsem tak psychicky na dně,že prášky působí minimálně.Proč nám nedají něco normálního co vnitřku pomáhá a zároveň nenadělá mnoho nežádoucích účinků.Já mám pocit,že mám fobii na nežádoucí účinky všech těch prášků.Je nějaké východisko,co myslíte?
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 18 pro 2006, 17:19

jo to víš že můžeš kortikoidy odmítnout..já sem to taky zkusila a pak sem sama přilezla, že je teda chci...protože je fakt, že když už to nijak jinak nejde, aspoň chvilkově mi pomáhají a mám pak aspoň dva měsíce pocit, že sem normální mladej člověk, a ne troska :) nežádoucí účinky jako je hnusná pleť maskuju krémama, opuchlej obličej vlasama. s přibíráním díky bodu na kortikoidech problémy nemám-spíš naopak-sem nějaká divná :) jinak co se vedlejších úšinků jinejch léků týče..ani mi nemluv. po salofalku sem měla zánět slinivky-docela hustej :( a po čemsi jinym sem 15 hodin zvracela..teď sem na Pentase a medrolu a nedám na ně dopustit-nejradši bych se jich už nepustila, což v případě medrolu, jakořto kortikoidu, není možné :( jo a taky do sebe sypu antidepresiva,právě kvůli tem blbejm stavům nálad,který střevu neprospívaj. takže sem teď docela v klidku pohodce...zatim!!ale to je tim, že sem furt na tom medrolu.bez něj sem do 14-ti dnů zase v knedli :( ale teď si to užívám!!!!!! papa
Jindra
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jindra » 19 pro 2006, 12:57

Lidičky,docela by mě zajímalo,když je taková spousta té chemie,kterou do nás perou,jak a podle čeho asi pak určují,který prášek zrovinka naordinovat.Mám právo odmítnout kortikoidy?Mě nejvíce psychicky dostává to jak člověk vypadá po tomto hnusu,jsem tak psychicky na dně,že prášky působí minimálně.Proč nám nedají něco normálního co vnitřku pomáhá a zároveň nenadělá mnoho nežádoucích účinků.Já mám pocit,že mám fobii na nežádoucí účinky všech těch prášků.Je nějaké východisko,co myslíte?
Jak už psala Baruna ,odmítnout můžeš jakýkoli prášek ale kortikoid ne.Je to pro strevo neco jako při angíně pedicilín,nebo penicilín?:-).Je to antibiotikum,který zabranuje vzniku abscesů a různým zánětům.Podává se i při menší aktivitě.Medrol je fajn ale Prednison to je strašák!Ten se ale podává jen při težší aktivitě.Prostě odmítni kortikoid a můžeš si zároveň rezervovat postel.Je to psychicky náročný zvlášt pro holky ale co naděláš....A jestli je jiné východisko?Není,zatím...

Jindra

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 hostů