REMICADE

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
terka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

REMICADE

Příspěvekod terka » 17 bře 2005, 14:44

Chtěla jsem se zeptat na přípravek REMICADE. Můj lékař mi ho doporučil na crohna a píštěle. Začala jsem jíst IMURAN a po třech měsících dostanu REMICADE. Vůbec netuším o co jde, Jen vím, že to jsou nějaké kapačky. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti o které se podělíte. Zajímá mě jak často a jak dlouho se to bere, jak to probíhá a taky hlavně vedlejší účinky ať vím do čeho jdu. Zatím moc děkuji. Ahoj Terka
janaf
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod janaf » 18 bře 2005, 08:48

Ahoj Terko,
mela jsem problemy s pisteli do mocaku, tak jsem taky zkusila Remicade. Podava se v kapacce trikrat v rozmezi druhá dávka dva tydny po první a treti davka mesic od druhe ci tak nejak (nepamatuji si uplne presne to rozmezi). Na kazdou davku jsi v nemocnici asi den a pomalu ti davaji tu kapacku. Nic jsem u toho necitila, zadne problemy jsem nemela. Po prvni kapacce jsem mela pocit, ze se pistel uzavira, ale pak jsem onemocnela (nastydly mi ledviny) a me problemy se zhorsily. Az budes mit v sobe prvni davku, tak si dej pozor na oslabenou imunitu (kvuli tomu jsem pak byla nemocna). Nakonec mi problem s pisteli vyresila operace a od te doby jsem v pohode. Drzim palce at Tobe Remicade zabere!!
Jana

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 66 hostů