Invalidní důchod

Podělte se o zkušenosti z praktického života. Jak si hledat a vybírat zaměstnání. Jak komunikujete s úřady. Žádosti, nároky na ID aneb "Příručka přežití pacienta s IBD v moderním světě." :)
shanta18
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod shanta18 » 06 kvě 2012, 21:03

TY JO JSEM V SOKU ZTOHO CO TU PISETE TO NENI ANI MOZNY JAK SE K VAM CHOVAJI JA JSEM SI ZAZADALA O DUCHOD BYL MI SCHVALEM A U ZADNE KOMISE JSEM NEBYLA JEN MI PRISLO ROZHODNUTI ZE MI BYL PRIZNAN PLNEJ IVVALIDNI DUCHOD 3 STUPEN ,75 PROCENT NESCHOPNA PRACOVAT MAM HO SCHVALENEJ AZ DO ROKU 2055 A JESTE MI VRACELI ZA ROK ZPETNE 120000 KC .JE TO HROZNE A MATE NEKDO 1 NEBO 2 VYVODY?
růže
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod růže » 22 kvě 2012, 19:04

Ahoj lidičkové,tak to tady po nějakém čase zase pročítám a žádná sláva co?No ani já na tom nejsem nejlíp.Ke cronovi mi teďpřibyl akutní zánět žlučníku.týden jsem ležela v nemocnici,pak mě pustili domů s antibiotiky na zaléčení zánětu a 1.6. jdu na operaci.Paráda.No a co je ještě lepší,právě v době kdy jsem ležela v nemocnici,jsem měla nastoupit do práce,kam jsem samozřejmě nenastoupila a tak nevím jestli mi místo podrží,když teď budu zase tak dlouho marodit.prostě je to na prd.A já tu práci sháněla rok.No co nadělám.Tak Vám všem přeju zdravíčka co jen to jde.
DITULE
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod DITULE » 11 říj 2012, 06:19

TY JO JSEM V SOKU ZTOHO CO TU PISETE TO NENI ANI MOZNY JAK SE K VAM CHOVAJI JA JSEM SI ZAZADALA O DUCHOD BYL MI SCHVALEM A U ZADNE KOMISE JSEM NEBYLA JEN MI PRISLO ROZHODNUTI ZE MI BYL PRIZNAN PLNEJ IVVALIDNI DUCHOD 3 STUPEN ,75 PROCENT NESCHOPNA PRACOVAT MAM HO SCHVALENEJ AZ DO ROKU 2055 A JESTE MI VRACELI ZA ROK ZPETNE 120000 KC .JE TO HROZNE A MATE NEKDO 1 NEBO 2 VYVODY?

shalmai
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Invalidní důchod

Příspěvekod shalmai » 16 bře 2013, 20:29

Jitko pokud se necítíš na práci na celej úvazek a máš s tím problém, tak si za tím jdi.. Určitě na to máš nárk, já mam za sebou operaci tlustýho střeva a mám plnou invalidku... ahoj Kuba
CoufalV
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Invalidní důchod

Příspěvekod CoufalV » 02 kvě 2013, 15:06

Zdravím všechny postižené Crohnem,v Pátek mě 30.4.2013 mě odebraly 1 stupen důchodu a je mě s toho na nic,odvalání zkoušet budu i když to nepomuže pak cesta jiná než za volant Trucku jit a co se stane nechat osudu držím všem stejně postiženým palce. :?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti