IBD a ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Podělte se o zkušenosti z praktického života. Jak si hledat a vybírat zaměstnání. Jak komunikujete s úřady. Žádosti, nároky na ID aneb "Příručka přežití pacienta s IBD v moderním světě." :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
bajdys
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

IBD a ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Příspěvekod bajdys » 16 úno 2015, 14:17

Jaké máte životní pojištění a zkušenosti s plněním pojistné události s IBD onemocněním?
brusinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IBD a ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Příspěvekod brusinka » 17 úno 2015, 17:53

Zdravím, životní pojištění mám u ING. Pojistku jsem uzavírala ještě před onemocněním, ale s připojištěním "plné" invalidity. Do důchodu jsem se díky crohnovi dostala asi 10 let po uzavření pojistky a od té doby uplatňuji toto připojištění, tzn. pojišťovna za mne platí pojistné. Žádnou pojistnou událost jsem (ťuk ťuk) nemusela uplatňovat. Takže s tím zkušenosti nemám. Ale vím, že se u nich dá pojistka uzavřít i s crohnem, asi bude vyšší pojistné.
Jen každý rok musím prokazovat, že jsem stále v plném důchodu, a to dotazníkem na ČSSZ- což bych pochopila, a od ošetřujícího lékaře- což už nechápu, navíc je mi velmi nepříjemné mou plně vytíženou paní doktorku otravovat.
Snad Vám to k něčemu bude.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti