Probuzená Crohna?

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pete1790
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Probuzená Crohna?

Příspěvekod Pete1790 » 30 dub 2013, 01:11

Dobrý den, zdravím všechny "kolegy". Mám na Vás dotaz. Léčím se od loňského léta s Crohnovou chorbou tlustého střeva (Pentasa 1x denně 2g). Od té doby co beru léky, jsme neměl žádné problémy, naopak jsme se cítil skvěle. Před měsícem mi zemřel děda, a před 14-ti dny jsem začal pociťovat bolesti v podbříšku, objevily se průjmy nebo zase naopak jsem chodil na záchod hůř (přisuzuji hemeroidům), krev ve stolici (jasně červená) a trocha hlenů, mám takové zvláštní píchání pod kůží, jenom když se zpotím nebo začnu nějakou aktivitu. Bolesti krčních uzlin.

Teď k dotazu. Nikdy jsem ještě nezažil "probuzení" vzplanutí nemoci z klidu. Jsou tyto příznaky typické pro "strýčka" Crohna nebo se mám bát něčeho jiného, horšího?

Děkuji za odpověď a přeji všem klidné dny.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů