dotazníkové šetření

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Michaela Janáčková
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

dotazníkové šetření

Příspěvekod Michaela Janáčková » 23 dub 2013, 21:25

Dobrý den,
jmenuji se Michaela Janáčková a jsem studentkou VŠ zdravotnictví a sociální práce. Zároveň již několik let bojuji s ulcerózní kolitidou a primární sklerozující cholangiotidou. Vzhledem k tomu, že moc dobře vím, jaký je život s touto chorobou, zahrnula jsem ji i do své bakalářské práce. Chtěla bych se dozvědět, jak jsou pacienti edukováni (informaváni) zdravotníky a co by se mělo zlepšit. Sama jsem se spoustu věcí dozvěděla spíše z internetu a knih než od setřiček a lékařů a v tom vidím velkou mezeru. Do dnes mi nikdo nedoporučil dietní sestru, která by mi pomohla sestavit jídelníček nebo psychologa, když už mám pocit, že prostě nemůžu dál. Nechci psát o sobě, jen vysvětluji, o co mi v dotazníkovém šetření vlastně jde. Poslední půlrok jsem s přestávkami po nemocnicích a zkoušky dodělávám, jak se dá. Bohužel mi utekl čas na bakalářskou práci a teď se vše snažím dohnat.Proto Vaše sdružení velmi prosím o pomoc s vyplňováním dotazníků. Samozřejmě bych se s Vámi podělila o výsledky mého šetření.
Předem děkuji.
Zdravím, Janáčková
V případě zájmu jsou dotazníky k dispozici na tomto odkazu : http://www.survio.com/survey/d/V0X1Y8S6T2N6Y6F9X
brusinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dotazníkové šetření

Příspěvekod brusinka » 24 dub 2013, 09:43

Dobrý den, dotazník vyplněn :D Jen mi trošku schází u některých odpovědí možnost vyjádřit se více. Z dotazníku je evidentní, že vy máte pocit nedostatečné edukovanosti ze strany oš. personálu. Já jsem musela změnit lékaře, abych byla spokojená s léčbou a poskytovanými informcemi a nelituji toho. Udělala bych to zase a nemyslím, že na faktu, že jsou prostě lepší a horší( v některých případech úplně šílení) doktoři něco změní dotazník. Přála bych si to, ale bohužel to tak nefunguje. Můj oš. lékař je úžasný- jezdím za ním 130 km a kdybych to neudělala, pravděpodobně už bych tu nebyla, jsem maximálně spokojena, zodpoví všechny mé dotazy- a že jich zezačátku bylo ( byla jsem jak hostinský z Vesničko má středisková :lol: - nosila jsem si je napsané na papírku), ale musíme všichni pochopit, že lékař není jasnovidec a že pokud mu nenapovíme nemůže tušit, co nás trápí. Přeji mnoho sil do studování i dalších aktivit a hlavně veselou mysl. Vždyť víte, že psychická pohoda je to nejdůležitější.
Michaela Janáčková
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dotazníkové šetření

Příspěvekod Michaela Janáčková » 24 dub 2013, 15:42

Dobrý den, děkuji za názor na dotazník. V mé práci jsem si zvolila tři cíle na které hledám odpovědi. Proto jsou některé dotazy nebo spíše odpovědi ohraničené. A hlavně zjišťuji, že každý to vidí úplně z jiného pohledu. Včera jsem byla v nemocnici pod Petřínem v Praze. A vyplňovala jsem to s pacienty. Každý mi to chtěl trochu předělat. Nakonec jsme se zasmáli, protože by z toho vyšel naprosto jiný dotazník. Přiznámvám, že jsem z toho všeho již tak unavená, že se jen modlím abych stihla tu práci dodělat. Nějak se ten střes před státnicema podepisuje na mém zdraví.
A já si nedovedu říci, že zdraví je důležitější. Ach jo. Konec hekání, musíme to nějak všichni zvládnout. Choroby si nevybíráme. Každopádně děkuji za vyplnění.
Zdravím, Michaela

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů