mimostřevní příznaky...?

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kukuluna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

mimostřevní příznaky...?

Příspěvekod kukuluna » 19 zář 2011, 14:31

Zdravím, jsem zde poprvé, ráda bych se dozvěděla, jaké kdo má zkušenosti s mimostřevními příznaky při UC či u Crohna? já mám takový pocit, že cokoli mě trápí, vše je okamžitě smeteno ze stolu s tím, že je to vedlejší příznak ulcerozní colitidy , kterou trpím teprve druhý rok... trápí mě opravdu šílená únava a bolestivé tlaky v nohách a už i v ramenou...je to u těchto střevních chorob "normální"
Libuše V
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Libuše V » 03 říj 2011, 10:37

Mám také mimostřevní potíže... crohna mám přes pět let a únava je to nejmenší...mám zánětlivá ložiska na nohou a když se to vymkne kontrole skončím na kortikosteroidech...bolestivé klouby a já nevím co ještě všechno...taky mi s tím nikdo nepomůže...prostě když nejsem v práci-odpočívám-to je jediné co můžu poradit.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti