život s crohnem a kolitidou

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dabda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

život s crohnem a kolitidou

Příspěvekod dabda » 12 úno 2011, 10:50

Dobrý den, jsem studentkou třetího ročníku psychologie a v rámci své bakalářské práce provádím výzkum psychosociálních faktorů a toho, jak ovlivňují vznik a průběh nespecifických střevních zánětů.

Tímto zposobem Vás chci požádat o spolupráci. Hledám dobrovolníky, kteří by se mnou byli na toto téma ochotni absolvovat cca dvouhodinový rozhovor.

Musím se přiznat, že jsem si toto téma nevybrala náhodou, sama jsem na vlastní kůži poznala, jak dokáže toto onemocnění zahýbat se životem nejen nemocného, ale i jeho rodiny. Ráda bych tímto výzkumem přispěla k lepšímu porozumění nejen těmto onemocněním, ale hlavně lidem, kteří jimi trpí.

V případě Vašeho zájmu se mi, prosím, ozvěte na email: dabda@centrum.cz

Pokud budete mít nějaké obecné dotazy či připomínky týkající se mého výzkumu, ráda Vám odpovím i zde.

Děkuji a přeji krásný den
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů