zúfala

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
palmexman
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod palmexman » 04 lis 2008, 21:56

tak s tím pivem je to různý i u zdravých. některá piva mají holt specifické složení. jenže zdravému člověku se to projeví po 4 pivech, nám po jednom nebo dvou.
nejdůležitější je mít v pohodě psychiku. klidně pošli někoho do prdele a neschovávej tu zlost v sobě, neřeš věci a když to jde, tak se rekreačně sportuj.
a hlavně měj trpělivost, nic nejde rychle

crohna v sobě ale pořád cítím. jakmile přetáhnu(pracovně, málo spánku...) nebo jsem nachlazený nemocný, tak se ta svině aktivuje.... a rýma u mě automaticky znamená průjem
Funnyn
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Funnyn » 10 lis 2008, 13:19

Tak ja psychycky jsem na tom dobre.Vim,co vyzkousim.Mam jit v sobotu na koncert,ale problem je v tom,ze tam točí jen gambáče.Než abych se tam s prominutim posral,tak si to vyzkousim nejprve doma ;).Koupim si dvě,tři plechovky gambrinusu a uvidime.U staropramenu jsem to taky takhle vyzkousel a ten mi zatim jako jeden z mála nedělá problemy,ale ne vsude ho točí no :).Minulý koncert to bylo fakt chabý,radsi jsem si nedal ani jedno pivko,bal jsem se.Tak uvidime,jak to pujde ted.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů