fítr

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
fitr
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

fítr

Příspěvekod fitr » 15 bře 2002, 23:47

Ahoj, jmenuji se Petr a jsem tady nový, už jsem zde jednou registrován, ale zapoměl jsem nick a heslo tak jsem se musel zapsat znova. Je mi 21. Mám CN asi 16 let a jsem po jedné operaci, ale celkově si nemůžu zoufat, protože bych řekl, že mám spíše mírnější formu. Nikdy jsem si z toho nic nedělal a žiju a chovám se tak, jako bych byl naprosto zdráv. Kromě mojich příbuzných o moji nemoci nikdo neví, dokonce ani moji nejlepší kamarádi takže už to úspěšně před světem tajim 16 let. Vím, že se nemám za co stydět a že nedělám dobře, ale prostě se to bojim všem lidem které znám říci. Někdy mi vadí, když někam jdou a něco podnikají a já nemůžu, protože mám zrovna problémy tak se musim na něco vymluvit a oni jsou pak na mě naštvaní a nemluví se mnou, že se jim pořád vymlouvám. Mám takovej poci, že bych mezi ně s CN nezapadl a tak se jim snažim stačit, ikdyž je to někdy dosti obtížné. Ale jinak musím říci, že jsem vcelku spokojený člověk, bolesti břicha mám jen mírné, jim vše co chci a když mám fakt velkej průjem a je to hodně špatný tak jdu na záchod tak max 5x denně, jinak většinou chodim tak 1x-2x. Tak všem přeji dlouhé a spokojené remise.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti