Pistele

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
olca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pistele

Příspěvekod olca » 12 dub 2007, 13:29

Omlouvam se za svuj asi trapnej dotaz, ale jak to vypada, kdyz vyleze pistel ven z bricha?
Ja mela pistele pouze vnitrni a ty mne vyoperovali a zas mi to tam vsechno pekne sesili. :-) ..ale ted uz se mi podruhy z niceho nic objevil na brise strup. Nejsem si vedoma toho, ze bych se skrabla, takze samozrejme pvni, co me napadlo, bylo to, ze to je pistel.. :-( U prvniho stroupku jsem si myslela, ze mi lezou stehy, ale kdyz se mi ted ukazal druhej na uplne jinym miste, tak uz jsem se docela zalekla.. :-( ...poradte mi nekdo pls...dekuji :-)
lucinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lucinka » 08 kvě 2007, 16:13

ahoj, tak me jedna vylezla vedle posevniho otvoru. Bylo to jak velkej uhrak. Dozravalo to asi mesic a pak to tak bolelo, ze jsem musela do nemocnice. Sla jsem s tim na gyndu. Porad jsem si myslela ze je to zanicenej chlup. Po operaci mi to proplachovali peroxidem. Az po 2 letech kdyz jsem zmenila doktora jsme zjistili ze to byla pistel. Jinak v prubehu tech 2 let se mi to obcas zanitilo, hlavne kdyz jsem sedela dlouho.Vylecili to to remicadem. jinak se pistel zjistuje tim ze do toho striknou kontrastni latku a videj to na rentgenu zda to komunikuje. No proste des. Kazdopadne ten uhrak byl velkej jako vanilkovej venecek.
Pribis
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pistele

Příspěvekod Pribis » 24 dub 2013, 11:45

Ahojky, já mám píštěl už od té doby co mi zjistili Crohnovu nemoc. Mám jí u análního otvoru, není to nic příjemného ale žijí stím pomale tři roky. Chodím i na bio léčbu ale na píštěl mi nepomáhá :(...
růže
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pistele

Příspěvekod růže » 02 kvě 2013, 20:08

Ahoj zajímalo by mne,jak se píštěl projevuje.Dík za odpověď.
Ryshoun
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pistele

Příspěvekod Ryshoun » 31 srp 2013, 20:36

Ahoj.

Nemá někdo zkušenosti s operací píštěle ? Mě teď čeká drénování píštěle u konečníku, komplikace crohnové choroby a netuším co mám očekávat.

Ten drén budu mít cca 3 měsíce a zajímalo by mě jak se s tím dá fungovat, jestli to nějak člověka neomezuje.

Budu rád za odpověďi
:shock:

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů