hemeroidy

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 24 bře 2005, 16:19

Ahoj Hani,
podle toho co popisujes verim ze je to kozni problem. Ozvi se prosim, jak to dopadlo. Me moc pomohlo ze jsem tady se svym problemem mohla vylezt ven, jinym lidem se to tezko rika, ale tady je spousta skvelych lidi, kteri me povzbudili. Tak ti drzim palce a ozvi se!
Klarka
hana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hana » 29 bře 2005, 13:28

Ahoj vąem a díky za podporu a rady.Měla jsem teď dost jiných starostí a nestíhala jsem,tak jsem se neozvala.Jiinak na Rektoskopii dr naznala,ľe je to opruzenina a dala mně Framykoinovou mast.Ze začátku to vypadalo slibně,ale asi si to na tu mastičku zvyklo a začíná se to zase horąit.Navíc se to roząířilo i opačným směrem neľ jsou záda...Ah jo,teď budu lítat jeątě po gyndě...Je fakt,ľe mně ten konečník bolí a mám takový pocit,ľe uvnitř.Taky tam mám na omak hrbolky (zvenku) a svědí to a bolí na střídačku. Hemeroidy mám,aspoň to jednou nějaký dr říkal.Pořád mám pocit,ľe problém je uvnitř a to zvenku je jen následek.Zítra jdu na kontrolu na gastro,budou tam i výsledky z odběru krve.Dr kdyľ mně dávala tu mastičku,tak říkala,ľe antibiotika dávat nechce,ale myslím,ľe budou potřeba.No uvidím a napíąu.Tohle fórum je bezvadný.Je to bezprostřední a poučný.To co jsem se dozvěděla tady jsem se od doktorky nedozvěděla.Myslí,ľe by tu bylo spousta poznatků,které ani neznají.Tak se mějte a buďte zdraví jak nejvíc to jde!!

Hana
Sydney
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sydney » 29 bře 2005, 22:47

Hani, nemám žádnou radu ani zkušenost, jen Ti přeju mnoho sil jak fyzických tak psychických a řešení problému v co možná nejbližších dnech.
hana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hana » 07 dub 2005, 11:20

Ahojky,tak jsem se konečně dostala na Helpnet. Při kotrole minulý týden jsem dostala novou mastičku Bactroban a je to podstatně lepąí.Dnes jsem byla na výtěru (vypadá to,ľe to je asi opravdu zenitř) a ve středu jdu pro výsledky.Myslím,ľe se to chýlí ke konci a snad uľ budu mít pokoj.Abych pravdu řekla,tak ani nevím co to bylo a proč.Ale to se asi dozvím z těch výsledků Tak Vám vąem moc děkuji za duąevní podporu!!!!. Hned se to vąechno líp snáąí!

Hana
lucinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lucinka » 11 dub 2005, 20:48

tak to je blbost, ze jsi opruzena, jestli ti to doktor rekne, tak se na nej vykasli a na gyndu nechod oni tomu nerozumi. Vim co rikam. Gastroenterolog by to mel vedet ani kozni to mylim nebude vedet. Ja mam taky konecnik nejakej divnej. Davej si na to bacha. Nic nezanedbej opruzenina to urcite neni
lucinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lucinka » 11 dub 2005, 20:48

tak to je blbost, ze jsi opruzena, jestli ti to doktor rekne, tak se na nej vykasli a na gyndu nechod oni tomu nerozumi. Vim co rikam. Gastroenterolog by to mel vedet ani kozni to mylim nebude vedet. Ja mam taky konecnik nejakej divnej. Davej si na to bacha. Nic nezanedbej opruzenina to urcite neni
hana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hana » 12 dub 2005, 13:38

Ahoj Lucinko,co myslíą,ľe by to mohlo být? Já jdu zítra pro výsledek výtěru,tak jsem zvědavá co dr řekne.Ty s tím máą nějaké zkuąenosti? Je fakt,ľe po tom bactrobanu je to lepąí.Vąak uľ bylo na čase,trvá to uľ mo dlouho. Taky je pravda,ľe u UC je chronický i zánět konečníku spolu s tlustým střevem a myslím si,ľe to bude tím.Uvidím zítra odpoledne.

Hana
lucinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lucinka » 14 dub 2005, 15:32

Napis jak to dopadlo. Ja jsem mela 2 roky s tim problemy a porad jeste mam. Mam tam 2 vyrustky, neboli me to a vypada to jako laloky, mozna jako vyhrezli strevo. Ted jsem zjistila ze mi ve streve tesne nad sveracem usti pistel. mam problemy kdyz jedu na kole nebo jdu, tak trochu ztracim stolici. Na gynde jsem byla prave s pisteli, ale oni to tam nepoznali a to to videlo dost doktoru a rikali, ze je to zanicena folikula(vlasova cibulka). Jinak ohledne konecniku nemuzu sedet na tvrdem. Dalsi vec, casto se mi zadek zapoti a svedi me,ale to asi diky netesnosti se sveracem. Hemeroidy prej nemam. Jinak v tlustem streve u konecniku mam asi 3 cm dlouhou prasklinu. Jednou mitekla krev z konecniku asi 2 dny, kdyz jsem se vydala na projizdku na kole.
No rada je takova, ze kdyz jsem sla do nemocnice, tak hned vedeli co mi je a predtim to nikdo nebyl schopnej zjistit 2 roky. Tak jen, ti chci usetritzbytecna vysetreni. Ale zase musis jit s tim za gastroenterologem internistou (ne chyrurgem). Tak zatim

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů