Nucení na stolici

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Petr157
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Nucení na stolici

Příspěvekod Petr157 » 19 kvě 2004, 20:16

Ahoj lidi. Mam Crohna asi tri mesice. Zadne extra problemy nemam pokud dodrzuji dietu. Co me ale trapi je ze se mi chce od rana do vecera na zachod. Stolici mam ale jen jednou denne. Mate nekdo podobny problem nebo poradite co s tim? diky moc
EMA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod EMA » 23 kvě 2004, 13:36

AHOJKY PETRE!!!


Mivala jsem uplne stejne problemy jako ty.
Mam CROHNA uz rok a ze zacatku to byvalo dost krusne. Bala jsem se, ze kdyz nepujdu na zachod hned, jak se mi zacalo chtit, tak ze nedobehnu. Mela jsem uplne krece v brise - nic prijemneho.
Pak se mi zacaly delat pistele a tim padem to vsechno bylo jeste horsi... Muj doktor mi ale zajistil infuzni lecbu REMICADE, ktera trva par tydnu a musim rict, ze se ted citim skoro jako "zdravy" clovek... :-)))
Na zachod mi staci zajit jednou - dvakrat denne... A pistele se taky hoji.

Co s tim muzes delat, to ti asi neporadim, bohuzel to patri k priznakum te "nasi" nemoci, ale zkus se zeptat sveho gastroenterologa...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů