VLASY

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
Janca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janca » 10 úno 2004, 17:26

Taky mi hoodne padaji vlasy, mam jich vsude plno - na svetru, na kabate, na polstari,...:-( Ale myslim, ze mi nejvic padaji, kdyz hubnu a strava nestoji za moc. Pred vanoci mi bylo zle a vlasy mi padaly jak dive, ale pak jsme dostala Remicade, trochu pribrala a je to lepsi. Kdyz mam vlasy kratsi, mam pocit, ze mi padji min. Zdravim Jana
Pavlína
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Pavlína » 27 úno 2006, 18:40

Ahojky zlatíčka,mám ten samí problém.Vľdy jsem měla krásné dlouhé,husté vlasy,nad zadek.Ale od té doby co jsem onemocněla CROHNOVOU chorobou z nich mám jen čtvrtinu,nic mi nezabírá,vyzkouąela jsem touho spousty,ale nic.Momentálně jsem bez jakékoliv medikamentozní léčby,jelikoľ mě v červenci 05 operovali,od té doby nic neberu.Ale vlasy mě dostávají do nepříjemných psychických stavů.Poradí mi prosím někdo,co s tím?

Fitzová Pavlína
Janula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janula » 28 úno 2006, 14:01

Ošmikat a nelitovat.Krásná můžeš být i na ježka.Já to mám stejné.Vlasy od 15 pod zadek,v 21 Crohn a pak po dvou letech na hlavě jen třetinu vlasů,co předtím.Tak mám krátké mikádo,méně práce s účesem a jsem spokojená.Jde o zvyk. :-))

Janula
Jířan
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jířan » 02 bře 2006, 12:56

Ahojky všem.Taky jsem měla dlouho dlouhý vlásky,ale nechala jsem si to zkrátit a nadělám s tím teď i větší parádu.Taky můžu vřele doporučit tabletky Panthenol-prodávají v lékárnách-doktor mi je povolil a dost mi pomohli.Taky používám šampon i kondicioner Panthenol.Vlasy už mi tolik nepadají-padají už jen tak normálně,jako každému.Tak když budete chtít,tak to zkus.
Klara
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klara » 03 bře 2006, 15:11

Malá rada pro všechny holky. Pokud chcete mít zase krásné husté vlasy, tak otěhotněte. Mě také hrozně padaly vlasy a byla jsem z toho stejně zoufalá jako vy. Vlasy jsem stříhala, brala Panthenol apod. Co jsem otěhotněla, mám vlasy tak husté a hezké, že si je nemůžu vynachválit. Je totiž známo, že v těhotenství vlasy nepadají , protože v těle není ten hormon, který to způsobuje. Po porodu pravděpodobně oplešatím,ale teď je to fakt super. Vím, že je to rada naprd,ale kdybyste náhodou některá chtěla,tak to zkuste. Papa Klára.
Janula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janula » 03 bře 2006, 15:33

KLÁRKO!!! Moooc krásná rada,děkuji!

Janula
Katka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Katka » 05 bře 2006, 20:05

Klárko, tvoje rada je skvělá. Jen nevím, proč mě příroda ještě tímto krásným darem neobdařila :-) Jo, a Olomouc zdraví Přerov. Chodila jsem tam do školy! K.
Sanča
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sanča » 06 bře 2006, 01:35

Děvčátka a nemáte nějakou podobně dobrou radu pru pány? Mužská část populace jak známo nemůže otěhotnět (naštěsti pro lidstvo), ale problémy s vlasy, řekl bych, mají o dost větší.
Katka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Katka » 06 bře 2006, 20:43

Já myslím, že pro pány toho netřeba. Chlapi bez vlasů vypadají pořád velice přitažlivě a mužsky. Kdežto taková žena bez vlasů, to není ono! :-) Např. u mého 28letého manži pozoruju zvětšující se kouty (a to je zdravý jak řípa). Taky jsme objevili jeden vlas v místě, kde jich ještě kdysi bejvávalo vícero. Chtěla jsem ho vytrhnout, ale prý je památeční.Takže žádný stres. Chlapům to sluší pořád, s vlasy i bez nich. Vy se máte!!!
Katka
IBDude
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod IBDude » 24 bře 2006, 11:48

Katka má uplnej recht, protože chlapa dělaj brejle, pleš a břicho. Bohužel u UC a Crohnu je pěstování břicha problém, takže chlapa se zánětlivým střevním onemocněním dělají brejle a pleš! :clown:


TRENER
Jitka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jitka » 16 dub 2006, 19:16

Zkoušela jsem různé potravinové doplňky, protože mám dlouhodobě problémy - padají mi vlasy hlavně když beru prednison.... Od vánoc jsem ale brala ES eladen(oranžová krabička) a teprve po něm vidím zlepšení, že mi přestaly vlasy padat a jsou i silnější. Vybrala jsem ji celou a teď zatím nic dalšího nebudu. Nesmím to zakřiknout (ťuky ťuk...), mějte se všichni co nejlíp..
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 20 dub 2006, 12:27

Ahojki!Jsem teď 4 měsíce po operaci MC a mám se po všech stránkách vyborně.Předtím jsem střídavě šmikala a nechala narůstat, pořád to padalo...
Po posledním relapsu mi nezustal zrovna husty porost, tož jsem si nechala udělat lehkou trvalou,mam hřívu jak lev,hezky to roste,už mám háro skoro po ramena a vypada vcelku zdravě:o)
Pavlína
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Pavlína » 03 kvě 2006, 18:37

Ahojky sluníčka,můj problém s padáním vlasů je dávno tabu a doufám,že napořád.Jediný přípravek,který mi pomohl byla vodička na ráno a večer,její název je CHRONOSTIM,je fakt,že je dost drahý cca 960,-kč.Ale opravdu to stojí za to.Vyzkoušela jsem toho kvanta a nic,ale tohle byl pro mne opravdu zázrak.A je fakt,že jsem se dala co se týče psychiky nějak dokupy a pak už to šlo téměř samo k lepšímu.Všem přeji mnoho úspěchů a hodně moc sluníčka.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů