teploty

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
pneus
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

teploty

Příspěvekod pneus » 15 říj 2003, 16:14

Máte někdo v době relapsu taky vysoké teploty?Já mám kolem 40!Tyto teploty zmizí při půstu ve špitále, ale opět po nasazení jídla jsou zpátky,samozřejmě předcházejí šílené zimnice.Jsem z nich na dně.Poraďte prosím
crouter
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod crouter » 15 říj 2003, 20:50

To same jsem prozival ja, vysoke teploty az 41 ktere se stridaly se zimnici. jist jsem nemohl ani jogurt ani se napit, vsechno bylo nitrizilne. Promodrale nohy a ruce, nikdo si se mnou nevedel rady. Doktori kolem mne chodily po spickach a sestricky me bud chladily nebo zahrivaly :-). Pak uz do me musely po mesici a pul riznout protoze mi prasklo strevo a zjistily ze mam jednou tak velke ledviny a jatra o zhnisanem strevu ani nemluve, trochu si ho vzali do kyblicku. To ten zanet, telo bylo uz hodne unaveny. Pry ty zimnice bylo od toho. Nevim nejsem doktor je to jen muj nazor, nikdy jsem to s nikym neprobiral. Ale je pravda ze jen co jsem vylezl z narkozy bylo po zimnicich. Tahle nemoc je proste potvora. Preju ti at to co nejdriv pomine, vim co to je. Hodne stesti. Bude zase lip ver mi.!!!!!
janina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod janina » 24 říj 2003, 22:13

Už jsem myslela, že můj syn je jediný, komu se Crohn projevuje horečkami. Před stanovením diagnózy jsme měli čtyřicítky vždy alespoň týden v měsíci, vzhledem k jeho věku (tenkrát necelých 6) doktoři mysleli, že jsou to opakované infekce a rvali do něj antibiotika o 106. Po nasazení kortikoidů se to hodně zlepšilo - tak 1x za 1/4 roku 2dny 38. Podařilo se dosáhnout půlroční remise bez léků, ale už se Crohn zase hlásí, zase nastoupily teploty, tak nás kortikoidy asi opět neminou.
danka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod danka » 25 říj 2003, 14:24

Než mi diagnostikovali Crohna, trpěla jsem na zvýšené teploty - stále kolem 37,3 i trochu výše. Tak vysoké horečky jsem nikdy neměla.
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 28 říj 2003, 10:46

Mívám občas horečky kolem 38, ale to u mě nemusí znamenat vůbec nic, spíš jenom taková "zvýšená" teplota. Průšvih začíná, až mi to vyletí na 40 a víc, většinou k tomu mívám ještě křeče. Osvědčila se mi studená sprcha, nebo aspoň vlažná, jinak klasika - ibalgin, horký čaj a vypotit, ale to mi potom trvá dýl než to klesne, taky nejmíň týden.
Ráda bych věděla, jestli někdo míváte průjmy provázené horečkami nebo naopak. Já mám vždycky buď to anebo to a zdá se mi to. Když mám relaps, tak to pochopím, ale když jsem zrovna v remisi, zdá se mi to nekalé.
Mějte se fajně!
Evka
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 29 říj 2003, 12:37

Ahoj, ja jsem mela jen 40, kdyz me prijimali do nemocnice, 2 dny, mbyla mi hrozna zima,mela jsem zizen, ale nechteli mi dat napit, az pote jsem si vyzadonila alespon caj.
Horecky nemam, ale kdyz jsem zalezla pod perinou, tak mi pritel rika, ze "topim". Vzdy se ke me prituli, ale za chvilku jde pryc, protoze se zacina hrozne potit, ale me je OK. Tak nevim.
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 29 říj 2003, 15:30

Ja jsem taky mela 40 jen v nemocnici spolu se zimnici. Jinak kdyz se pritulim k manzelovi tak taky utika, protoze "leduju". Teploty nemivam ani kdyz jsem nemocna, asi jsem chladnokrevna:) (a chudokrevna)
Sydney
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sydney » 03 lis 2003, 15:38

Ahoj, ty vysoké teploty při relapsech jsou normální,, protože organismus je hrozně vyčerpaný, vždycky mi v nemocnici dávají antibiotika, ještš se nestalo, že bycch při relapsu měla normální teplotu, jinak mívím tradičních 37. Držte se všïchni. Hanka
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 03 lis 2003, 20:06

Ahoj Hanko,jestli se můžu zeptat odkud jsi?
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 06 lis 2003, 16:49

No Hanko, já jsem teď na tom podobně - teploty standart nad 37, začal se mi holt Crohník probouzet.
V pondělí jdu k doktorovi a rozhodně se o další léčbě.

Dejvid

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů