Ordinace v Ruzove zahrade

Doporučte ostatním co by neměli přehlédnout v tradičních médiích.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ordinace v Ruzove zahrade

Příspěvekod Baruna » 22 bře 2007, 20:20

Jeee decka ted koukam na telku a jedna z herecek tohohle serialu ma ve scenari púravdepodobne nejakou nasiui breberu..bu UC nebo MC...tak uz "sme se dostali" i do takoveho sledovaneho seriualu. Mam z toho docela radost..zacina se o tom HODNE mluvit a to je podstatne!!! Remisi zdar a mejte se skvostne, baruna
olca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod olca » 23 bře 2007, 10:05

joo, ja si to rikala hnedka podle tech jejich priznaku, co mela v utery. Jsem ji odhadla diagnozu hnedka. :-D ..akorat jsem teda spis tipovala MC a ona ma zatim UC..
Ale je pravda, ze pro nas je asi fajn, ze se o tehle nemoci zacina mluvit..uz se mi totiz stalo, ze lidi na me koukali skrz prsty - si mysleli, co mam proste za odsouzenihodnou chorobu.. :-(
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 23 bře 2007, 19:53

jj, ja sem to taky tipovala uz v utery, taky sem to tipovala spis na MC, jak rikala, zee ji je zle...me totiz u UC moc sooufl nebyva..spis mam ty ostatni priznaky..takze tak no, opatrujte se decka a at slouzi! :D
joo, ja si to rikala hnedka podle tech jejich priznaku, co mela v utery. Jsem ji :D odhadla diagnozu hnedka. :-D ..akorat jsem teda spis tipovala MC a ona ma zatim UC..
Ale je pravda, ze pro nas je asi fajn, ze se o tehle nemoci zacina mluvit..uz se mi totiz stalo, ze lidi na me koukali skrz prsty - si mysleli, co mam proste za odsouzenihodnou chorobu.. :-(

Annis
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Annis » 04 dub 2007, 17:58

Jo,jo.. viděla jsem také,ale podle příznakú jsem nejdřív tipla UC,měla jsem UC a tak mi to přišlo tak... :)
Annis
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Annis » 05 dub 2007, 20:09

Dneska v ordinaci mi ale přišlo divný,že je podruhé v nemocnice a odchází a doktor říká že už nebude mít krev a ani jí už nebude tak špatně.. Já byla v nemocnici a vždy se mi to tam jedině zhoršilo,protože jsem se nervovala...
olca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod olca » 07 dub 2007, 20:04

no, ono celkove mi prijde, ze o nasich nemocech vedi uplny kulovy - rada bych i videla, jak by slecna po tydnu v nemocnici (nebo jak dlouho tam byla) mohla hnedka jet do skoly..
Dneska v ordinaci mi ale přišlo divný,že je podruhé v nemocnice a odchází a doktor říká že už nebude mít krev a ani jí už nebude tak špatně.. Já byla v nemocnici a vždy se mi to tam jedině zhoršilo,protože jsem se nervovala...

hafinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hafinka » 13 dub 2007, 12:41

joo, ja si to rikala hnedka podle tech jejich priznaku, co mela v utery. Jsem ji odhadla diagnozu hnedka. :-D ..akorat jsem teda spis tipovala MC a ona ma zatim UC..
Ale je pravda, ze pro nas je asi fajn, ze se o tehle nemoci zacina mluvit..uz se mi totiz stalo, ze lidi na me koukali skrz prsty - si mysleli, co mam proste za odsouzenihodnou chorobu.. :-(






No máš pravdu když někomu řeknu že mám crohnovu nemoc myslej si že jsem asi postižená či co :-) je to ale docela smutný a ještě k tomu v téhle době každý se stará o svý a nějaký potíže natož chronický nemoci ho nezajímají najde se pár lidí ale to jsme my "choroby" :-) sice jsem po nějakém čase v práci vedení řekla co to mám za nemoc a tak nějak vysvětlila jak to prbíhá a co je při tom za obtíže teï už ví že když jsem se kroutila na židli a lítala na záchod nebylo to určitě ulejvání :D
IBDude
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod IBDude » 13 dub 2007, 15:52

Teda holky, ja jsem se na ten seriál podíval a o UC/MC tam nic nebylo. Kde jste to videly?

http://www.stream.cz/clanek/707-gynekol ... ni-klinika

TRENER
olca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod olca » 16 dub 2007, 08:07

dcera Gity to má :-) (jako tý doktorky z gyndy) - musíš mít štígro, není to tam v každém dílu.. :-)

Teda holky, ja jsem se na ten seriál podíval a o UC/MC tam nic nebylo. Kde jste to videly?

http://www.stream.cz/clanek/707-gynekol ... ni-klinika

TRENER
Silvi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Silvi » 16 dub 2007, 21:49

Mě se hrozně líbilo jak odcházela z té nemocnice plná elánu, namalovaná, veselá. Já vypadám po odchodu z nemocnice ještě 14 dní jak troska a jestli teda měla prújmy tak by musela být pěkně oslabená a vyčerpaná. je to trapné vzali to tak okrajově jako by se nic nedělo a vše se spravilo hned samo. hafinko já když jsem řekla v práci co mi je, tak se mě šéf zeptal jestli mám jako tu nemoc modelek (bulimii nebo anorexii myslel)
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 25 dub 2007, 08:03

noo decka, takly si rikam, ze to tam pekne zjednodusujou..asi jim dosla gynekologicka temata, tak prisli s necim jinym, ale jde videt, ze slecny scenaristky o tom prd vi..me treba zase fascinovala ta jeji "dieta" a zeleninova obloha na taliri...mam pocit, ze bezezbytkova dieta se moc neresi.. :) ale tak co my vime, treba se to v dalsich dilech zase trosku zdramatizuje.. :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů