"Brouk Pytlík"

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

"Brouk Pytlík"

Příspěvekod eviiik » 03 kvě 2004, 09:01

Všechny vás zdravím!! Chci vám říct něco málo o tom, co se mi minulý týden stalo a jak jsou někteří doktoři arogantní a neseriózní. Hodně z vás o tom ví svoje - tohle je jenom další malá ukázka toho, co dovedou.

Abych to vysvětlila pěkně popořádku. Před čtyřmi roky jsem měla na lyžích úraz, natrhla jsem si vazy v kotníku. Měsíc jsem to měla v sádře a ještě asi půl roku po tom jsem s tím měla problémy, jezdila jsem na různé rehabilitace atd. Nikdy se mi to pořádně nespravilo, ale díky včasnému zásahu ortopeda, za kterým jsem jela do Olomouce, se předešlo daleko horším komplikacím. Po nějaké době, až mi zjistili CN, jsem začala mít při relapsech bolesti - právě v kotníku a v kolenech. Léčila jsem to se střídavými úspěchy rovnou na gastroenterologii.

Minulý týden v pondělí ráno jsem se chystala jít do školy, jako normálně. Na schodedch se mi zvrtla noha, sklouzla jsem, zasvištěla dolu, zkouším vstát - a zjišťuju, že to nejde. Nakonec jsem se nějak vyhrabala nahoru a zavolala máti, aby mě odvezla na polikliniku. Byla to celkem rychlost, za čtvrt hodiny už jsem měla kolem kotníku pořádnej otok, ale seděla jsem v čekárně na chirurgii a vzali mě skoro hned, měla jsem štěstí. Doktor se na to podíval, prohmatal a pokroutil a když jsem zavyla bolestí, poslal mě na rentgen. Nic zlomeného nebylo, a tím to pro pana doktora haslo. Nechal mi to stáhnout obinadlem, napsal analgetickou mast a za týden kontrola.

Týden uběhl, bolesti čímdál horší, občas otok a pořádná podlitina. Nemohla jsem pořádně došlápnout, dva kroky a konec. Dneska ráno jsem byla na kontrole. Doktor na to zběžně mrkl, ignoroval příznaky, prý že to nic není, jenom výron. Upozorňovala jsem ho na ten úraz i na to, že mám crohna, ale nemělo vůbec cenu se s ním hádat, prostě mě odbyl a čau. Celé to netrvalo dýl než čtyři minuty

Nečekali jsme na nic, máti mě naložila do auta a jely jsme do OC na ortopedii. Tamní lékař, jenom to viděl, už vraštil čelo. Prý proč jsme to nechávali tak dlouho uležet a jaká byla léčba atd. Další rentgen, speciální a výsledek - komplet přetrhané všechny vazy v kotníku a rozsáhlý zánět achillovky, k tomu asi dopomohl crohn.

Takže teď to mám na dva a půl měsíce v gypsu a můžu se modlit, aby to pořádně srostlo...nadějné vyhlídky, že?

A ze všeho nejlepší je, že když se chce člověk bránit, prostě ho nařknou ze simulantství a dál se nechcou bavit.
No jo můžu si za to sama, neumím chodit...

Tolik k tomu, co všechno se u nás děje. Mějte se, liĎkové, líp než já a pozor na to, kam šlapete...:o)
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 09 kvě 2004, 13:11

Čau Eviku,
to je docela síla! Na tvém místě bych si se zprávou z Olomouce zašla za tím "doktorem" co si myslel, že tě léčí a minimálně mu ji dala přečíst a poděkovala, že je tak schopný...
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 10 kvě 2004, 08:53

Stalo se :o)
Pan doktor se mně vysmál do očí a málem mě odtama vyhodil s tím, že z něho dělám blbce...
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 11 kvě 2004, 09:12

tak k tomu už asi není co dodat... Lze jen doufat, že si pan doktor vyvrtne kotník a bude si ho léčit dle svých metod až do důchodu...
Eliz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Eliz » 13 kvě 2004, 08:18

Stalo se :o)
Pan doktor se mně vysmál do očí a málem mě odtama vyhodil s tím, že z něho dělám blbce...

Děláš blbce?to ještě jde?ne že bych někomu přála něco zlýho, ale tehnle "doktor"by si to skoro zasloužil...já mám opačnou zkušenost, přílišná aktivita je taky na škodu...když se mi prvně objevily bolesti a teploty, naměřili mi CRP 220 (normál je tak 5-7)a šla jsem rovnou na sál i přes to, že hmatatelné nebylo nic.Zbytečně mi vzali slepák a já díky tomu zameškala "jenom" tři neděle na začátku školy + začátky všech kurzů a tak:/
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 17 kvě 2004, 09:08

Pro takove lidi nemam slov.
Šárka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Šárka » 18 kvě 2004, 13:25

Já ty doktory nechápu, je to fakt hrozný. Já jsem chodila 2 roky k mé obvodní lékařce s různými problémy a to bylo pořád jen jestli nemám psychické problémy, jestli nemám prujmy a bolesti z antikomcepce....vůbec. ale vůbec se o mně nezajímala. Jiný pan doktor, který mi bral krční mandle mě poslal do Prahy na vyšetření a tam se mě zhrozili, prý jsem vypadala vážne strašně. Druhý den mi zjistili Crohna...a hezky v plný aktivitě...Ležela jsem v nemocnici 2 měsíce a bylo to vážne hrozný. Doma jsem pak napsala článek do novim, že si často lékaři svých pacientů naváží, a aniž bych kohokoli jmenovala, paní doktorka mě chtěla zažalovat :o) |Nakonec k tomu nedošlo. Dnes jsem za ní byla pro potvrzení na řidičák a byla velmi velůmi příjemná...najdu si jinou a basta
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 19 kvě 2004, 09:43

Najdi si jinou doktorku,já to udělal a mám pokoj.Je příjemná,ne jako ta co jsem jí vyměnil"ein simulant".Asi je to nejlepší řešení.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 11 hostů