vasice

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
vasice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

vasice

Příspěvekod vasice » 11 pro 2006, 22:31

Prosím o informace o dietě při Cronové nemoci
Petra
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Petra » 12 pro 2006, 12:40

Ahoj :-) o jídle a dietách toho tady už bylo napsáno hrozně moc - takže doporučuju pročíst starší témata týkající se jídla. Navíc jednotná dieta neexistuje, každý jí to, co mu nedělá problémy.
Leptospiroza
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Leptospiroza » 06 led 2007, 17:07

Ahoj, to mě vždycky štvalo, když mi každý říkal, že žádná dieta neexistuje, ať si to vyzkouším sama..
Mně tedy nejvíc vyhovovala dieta od trenérky ve fitness, po té jsem se cítila jak zdravý člověk, neuvěřitelný pocit!

Jsem už přes 8 let vegetarián, takže se skládala z :
cottage sýr, nízkotučný tvaroh, soja s rýží, vařená vajíčka, dušená zelenina, ovocné kompoty, knekebroty, racio chlebíčky, nízkotučné sýry, těstoviny, kefírové mléko, jogurty, vařené brambory, dětské přesnídávky

pro masožravce :o) navíc:
vařené kuřecí a hlavně ryby (na másle s kmínem)

důležité nejíst:
ostrá jídla, alkohol, bublinkový pití

mnou osvědčené doplňky stravy:
mulťák, chlorella (sladkovodní řasa), hlíva ústřičná v tabletách, Omega 3 a 6
Janula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janula » 10 led 2007, 18:54

Ahoj, o dietě mužeme diskutuvat pořád, protože se kolem toho, co správného do úst točí náš život. Mně se poslední dobou vyplácí dieta naordinovaná léčitelem ve spolupráci s OL. Tmavý chléb Moskva, minimum cukrů, libové maso vepř., kuřecí a ryby. Brambory mi dělají zle - nadýmají. Nahrazuji je zeleninou, když je mi dobře nebo chlebem, když je to horší. Výborná je rýže. Jako koření používám mletý kmín, vegetu a soj.omáčku. Občas zahřeším kávou, ale jen překapávanou. A piju neperlivou vodu nebo šťávu. Od té doby, co jsem přešla na tmavý chléb, zbavila jsem se křečovitých a bolestivých stolic. Mléčné výrobky můžu jen pomálu a to spíš jen tvaroh a cottage sýry. Chce to zkoušet a gastroent. by ti měl dát brožurky. Našla jsem i u nás v knihovně knihu Dieta při vředové chorobě, ale už nevím od koho. Tak ať se daří.

Janula

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů