Recepty

Bohužel, ale je to tak. To co jiným lidem přináší mnohdy libé a slastné pocity, pro některé z nás znamená věčný boj na ostří vidličky. Tak, prosím, podělte se s námi o Vaše zkušenosti.
Wenny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Wenny » 22 srp 2007, 14:18

for Wenny: Ahoj chtěl bych se tě zeptat na ten mladý ječmen. Už jsem o tom slyšel od člověka co má MC a prý mu to taky pomohlo. Ale když jsem navštívil http://www.gw-int.net tak to na mne púsobilo, že to je nějaká blbost jak z lidí vytáhnout peníze. Jestli budeš mít chu a čas tak napiš v čem je to dobrý.

Ahojky, ze začátku jsem se k tomu stavěla úplně stejně jako ty. Razím heslo, kdo se nezeptá, nic neví, tak jsem pátrala po informacích a potom i na vlastní kúži zažila, že mladý ječmen je v první řadě potravina a to potravina živá, což je pro nás s crohnem nebo ucerozkou docela podstatné.Obsahuje pro nás dúležité ENZYMY,vitamíny, aminokyseliny, bílkoviny(přesný výčet je v příbalových letácích),cukry a hlavně chlorofyl,který je léčivý. A když jsem byla úplně mrtvá, tak mi dodával i hodně energie,protože tím, že je to nápoj, tak je vstřebatelnější. Jelikož chci vědět, co jím, tak jsem zjistila, že náš trh nám nenabízí moc zdravých a hodnotných potravin(kromě obchodú se zdravou výživou), takže tohle řešení mi přijde úplně super, protože v době kdy mám aktivního crohna, tak nejím nic syrového, což znamená,že moc enzymú mocje strava nemá a tady vím, že je mám všechny a dokonce i bílkoviny(alespoň nemusím jíst tolik masa a i doktor mi rostlinnou bílkovinu schválil). Když jsem si četla materiály, tak tam byla jedna pravdivá věta - "Mladý ječmen je potravina a přesto léčí." a to nejen lidi s crohnem, ale poznala jsem lidi i s rakovinou, cukrovkou,astmata,kterým to hodně pomáhá. Po osmi letech s crohnem jsem zjistila, že svoje zdraví není v rukou doktorú, ale jenom v mých. :)
thrueman
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod thrueman » 01 zář 2007, 14:40

Po ranu nejsem schopen do sebe dostat bezne jidlo, ale existuje par vyjimek ktere fungovaly i v aktivnim stadiu meho CR. Zde jsou:

Aloe Vera Berry nectar
Jablka
Banany

Jinak z jidel ted mohu temer cokoliv, pricemz se da vypozorovat, ze mensi problemy jsou obecne se stravou rostlinneho charakteru a masem ze zvirat ktera se zivi rostlinnou potravou. Takze vyhradne samy kureci, kruti maso, pridal jsem vic ryze, ta mi predtim nerikala moc pane. Hovezi maso obcas, veprovy vubec.

Krome Aloe Vera ma jednoznacne priznivy vliv cesnek a produkty z medu. Davejte si do caje misto cukru med. Obecne omezte slazeni klasickym slozitym cukrem.

Zeleninu a ovoce je lepsi jist v syrovem stavu nebo zpracovanou setrnym zpusobem, jinak zni zmizi az 50% ucinnych latek pro organismus, predevsim klasikou tepelnou upravou.

No a v neposledni rade to chce jist pravidelne, casteji a mensi mnozstvi. To pomaha hodne.

Zdravím slunícka,také bych ráda prispela nejakým receptem,ale žádný konkrétní pro nás Crohnare nemám.Jen bych se vás chtela zeptat,zda baštíte to po cem vám není špatne nebo jen to o cem jste si precetli,že to máme nebo nemáme jíst?
Mne napr.bylo receno od jednoho lidového lécitele,že nemám jíst kurata,ale nedám na to,jelikož je to jedno z mála jídel,které mi nedelá zle.A naopak mi doporucíl žitný chléb a ryby.
Jaké jsou vaše poznatky a zkušenosti?
Všem preji mnoho sil a chut k jídlu bez jakékoliv negativní reakce.
Wenny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Wenny » 02 zář 2007, 19:28

Ahojte, ja mam po ranu nejlepsi zkusenost se šávou z mladého ječmene, protože me krásně nakopne. Z potravin se vyhýbám bílé mouce a nejvíce používám špaldovou mouku a výrobky z ní, potom jáhly, rýži, brambory...zeleninu múžu už jíst i syrovou a co se masa týče, tak masožravec vyloženě nejsem, ale když už mám chu, tak hodně ryby a dobré vepřové, protože kvalitní kuřecí je akorát v biokvalitě nebo domácí,jinak to podle mě ve střevech dělá akorát neplechu, protože do masa to má hodně daleko :( Zajímáte se někdo o to,jak kvalitní potraviny jíte?
Hm13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hm13 » 11 zář 2007, 18:05

Tak jsem si napsal o informace o mladým ječmeni a zde je odpověï , úsudek si udělejte sami, ale dle mne výbornej teleshoping.

naše produkty zasíláme pouze zaregistrovaným členúm. Registrace stojí 500,-Kč a je na 1 rok, ale s každým nákupem produktu se automaticky o dalších 12 měsícú prodlužuje. Součástí registrační sady je složka s veškerými materiály o produktech, Kniha o nápoji z trávy a dle vybraného produktu šejkr nebo dóza zdarma.

Mladý ječmen prodáváme v balení 180g za 1575,- Kč a Chlorellu Pyrenoidosu v balení 1800 tablet za 1575,-Kč. K Mladému ječmeni je při registraci zdarma šejkr a k Chlorelle dóza.

Zboží zasíláme na dobírku. Balné je 100,-Kč.

Pokud chcete zboží jen vyzkoušet, mohu Vás zkontaktovat s některým z našich partnerú v okolí Vašeho bydliště, od kterého múžete zboží zakoupit a získat podrobnější informace o produktech. Nezaručím Vám ale výše uvedené ceny.

S Vaším dotazem ohledně konkrétního onemocnění se prosím obrate na mail MUDr. Laciny, který s náma spolupracuje.
Leptospiroza
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Leptospiroza » 15 zář 2007, 23:17

Chlorella je určitě dobrá, užívám jí a dá se sehnat leckde (i v lékárně), určitě se kvúli tomu člověk nemusí poddávat nějaké teleshoppingové mašinérii..
Nevím teï přesně cenu, ale je to celkem drahá záležitost..
Hodně mi pomáhá užívání kapslí hlívy ústřičné (k dostání taky v lékárnách). Bezvadná věc na žaludek i střeva.



Petra, http://www.leptospiroza.com
Wenny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Wenny » 20 zář 2007, 11:54

Každý hledáme, co hledat chceme. Já chci být "zdravá"(v rámci možností), mít zdravé děti a žít život bez nemocnic a práškú. Jenomže mi je jasné, že když beru tolik práškú, které nejsou nijak šetrné, tak musím udělat něco navíc,aby se organismus vrátil do normálu. Zjistila jsem. že tohle zvládne kvalitní strava. Mě ječmen zachránil život, protože mi bylo hrozně špatně,nejedla jsem a šíleně jsem hubla. Ani prášky nezabrali, protože jsem tenkrát brala jiné kortikoidy. Donutila mě to pít kamarádka v době,kdy jsem vypadala víc mrtvá než živá, a když jsem pak nastoupila do nemocnice, tak mi nechtěli věřit, že mi múže být tak blbě, protože krevní obraz vypadal líp než já. Sama jsem tomu nevěřila, ale bylo to tak. To že se to prodává jinak než jsem zvyklí,mi nevadí. Mě to pomáhá, to je pro mě dúležitější. A když si dávám pozor na stravu, tak jsem teï v pohodě, i když jsem během roku byla na třech operacích. Hezký den
thrueman
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod thrueman » 23 zář 2007, 08:45

Proc myslite ? Kdyz vam doktor napise Pentasu take jdete do lekarny a vezmete ji. Jedno baleni stoji 1500,- a jen diky tomu ze je to na predpis to mate za babku.

Naucte se vnimat fakt, ze investice do zdravi je ta nejlepsi investice kterou muzete udelat. Zadarmo vam dnes neporadi nikdo.
Tak jsem si napsal o informace o mladým ječmeni a zde je odpověï , úsudek si udělejte sami, ale dle mne výbornej teleshoping.

naše produkty zasíláme pouze zaregistrovaným členúm. Registrace stojí 500,-Kč a je na 1 rok, ale s každým nákupem produktu se automaticky o dalších 12 měsícú prodlužuje. Součástí registrační sady je složka s veškerými materiály o produktech, Kniha o nápoji z trávy a dle vybraného produktu šejkr nebo dóza zdarma.

Mladý ječmen prodáváme v balení 180g za 1575,- Kč a Chlorellu Pyrenoidosu v balení 1800 tablet za 1575,-Kč. K Mladému ječmeni je při registraci zdarma šejkr a k Chlorelle dóza.

Zboží zasíláme na dobírku. Balné je 100,-Kč.

Pokud chcete zboží jen vyzkoušet, mohu Vás zkontaktovat s některým z našich partnerú v okolí Vašeho bydliště, od kterého múžete zboží zakoupit a získat podrobnější informace o produktech. Nezaručím Vám ale výše uvedené ceny.

S Vaším dotazem ohledně konkrétního onemocnění se prosím obrate na mail MUDr. Laciny, který s náma spolupracuje.


thrueman
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod thrueman » 23 zář 2007, 08:49

Vyborne, kez by k tomuto poznani dosli vsichni. Ted si jeste zkuste dat veci do souvislosti. Staci dat do internet vyhledavace slovo "Fortifikace potravin"
Každý hledáme, co hledat chceme. Já chci být "zdravá"(v rámci možností), mít zdravé děti a žít život bez nemocnic a práškú. Jenomže mi je jasné, že když beru tolik práškú, které nejsou nijak šetrné, tak musím udělat něco navíc,aby se organismus vrátil do normálu. Zjistila jsem. že tohle zvládne kvalitní strava. Mě ječmen zachránil život, protože mi bylo hrozně špatně,nejedla jsem a šíleně jsem hubla. Ani prášky nezabrali, protože jsem tenkrát brala jiné kortikoidy. Donutila mě to pít kamarádka v době,kdy jsem vypadala víc mrtvá než živá, a když jsem pak nastoupila do nemocnice, tak mi nechtěli věřit, že mi múže být tak blbě, protože krevní obraz vypadal líp než já. Sama jsem tomu nevěřila, ale bylo to tak. To že se to prodává jinak než jsem zvyklí,mi nevadí. Mě to pomáhá, to je pro mě dúležitější. A když si dávám pozor na stravu, tak jsem teï v pohodě, i když jsem během roku byla na třech operacích. Hezký den

Hm13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hm13 » 28 zář 2007, 19:32

Ani ve snu mně nenapadlo zpochybňovat účinky mladého ječmene už jen proto, že to pomáhá Wenny i mé známé, která mi ho ostatně doporučila. Jen jsem se chtěl pozastavit nad tím proč je nutné se registrovat za poplatek, když si chci něco koupit a potom mě docela zaráží, když v tomto případě prodávající zdúrazňuje, že dostanu zdarma nějakou pixlu v tomto případě dózu nebo šejkr, kterou vúbec nepotřebuji a nezajímá mně.
Wenny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Wenny » 04 říj 2007, 16:39

Ahojky, asi sis špatně vyložil informace, které sis přečetl na webových stránkách GW. Firma není prodejcem. Prodejcem je člověk, který má registraci. Pro mě je výhodné mít registraci z několika dúvodú: mám nejčerstvější produkt, možnost rychlé objednávky pro své známé, aktuální informace o produktu nebo lékařských studiích,.....Pokud Ti jde pouze o ječmen, tak Ti ho klidně objednám za cenu, za kterou ho nakupuji já.

Ani ve snu mně nenapadlo zpochybňovat účinky mladého ječmene už jen proto, že to pomáhá Wenny i mé známé, která mi ho ostatně doporučila. Jen jsem se chtěl pozastavit nad tím proč je nutné se registrovat za poplatek, když si chci něco koupit a potom mě docela zaráží, když v tomto případě prodávající zdúrazňuje, že dostanu zdarma nějakou pixlu v tomto případě dózu nebo šejkr, kterou vúbec nepotřebuji a nezajímá mně.


[/quote]
alena82
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod alena82 » 07 úno 2008, 11:32

Zdravím, mám nemocného přítele, vlastně už jsem ho s nemocí našla, ale vůbec nevím co mu vařit, když má bolesti, jednou mu je dobře po jídle jednou ne, zhubnul asi 8kg což je dost, je to bída děs, co vaříte, po čem vám není blbě?Poradíte mi?Díky

Francová
oliv
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod oliv » 08 úno 2008, 13:08

Pro Alenu82:
To je těžké, protože každý snáší něco jiného a také záleží na tom, jestli je nemoc v klidové fázi. Pokud se nemoc zhoršila, bude mu špatně úplně po všem a měl by jít k doktorovi. Přítel by si sám měl říct na co má chuť a co mu nedělá potíže. Rozhodně ne smažené a hodně kořeněné (řízky, hranolky, bramboráky, majonéza, uzeniny atd.). Maso libové, ryby vařit, dusit nebo péct v troubě, kořenit s citem, spíš bylinkami (bazalka, šalvěj, petrželka), ale v malém množství klidně použiju i česnek a cibuli. Málo tuku, kvalitní olej a máslo. Jako přílohu použít brambory, bramborovou kaši (dá se okořenit šalvějí, nebo vařit s bramborami celer nebo mrkev a cibuli a pak se se to normálně rozšťouchá), těstoviny, rýži, pohanku. Mixované polévky (ze lžíce oleje, mouky a různých druhů zeleniny, popř. přidat mléko). Zeleninu také spíše dušenou (mně teď chutná jako salát dušená cuketa na lžíci oleje, trochu octa, petržel, kopr, sůl, cukr). Jestli snáší mléčné výrobky, tak různě ochucený tvaroh nebo jogurt (v některých pomazánkách a salátech ho můžeme použít místo majonézy), puding. Jestli je na sladké, tak moučníky spíš piškotové nebo s olejem (např. známé těsto z jogurtu). Jíst pravidelně několikrát denně, cca 5x. Z ovoce hlavně jablka a banány. Vajíčka vařená nebo ztracená. Různé sýry, spíše nízkotučné, ne třeba nivu nebo sýry zrající. Asi bych se nebála ani šunky nebo šunkového salámu. To je můj názor, někdo to může vidět jinak.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů