Bylinky,Alternativa

Další pohled na léčbu, aneb když tradiční medicína nefunguje. Zkušenosti s bylinkami, homeopatiky... Masáže, akupunktura... Zkusili jste, pomohlo vám to? Podělte se s ostatními.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
annika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Bylinky,Alternativa

Příspěvekod annika » 16 pro 2005, 21:02

Ahoj,prosim Vás,jaké máte zkušenosti s Alternativní lečbou?Máma mi ted každé ráno a večer vyvařuje bylinky od nějakého bylinkáře(ale bylynkář/doktor). Ten bylinkář(/doktor) říká , že pokud tomu nevěřim,že to nemá cenu pít. Já tomu nevěřim,ale chci to hrozně moc vypít i když je to opravdu hodně hnusné :x . Ale kvuli mámě to zkoušim vypijet. Napište prosím jaké máte zkušenosti vy. Díky Annika(11)
Janka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janka » 20 pro 2005, 14:26

Anni,
moc zdravím. S bylinkami mám zkušenosti velmi dobré. Ale užívám je v podobě kapiček. Pokud budeš chtít vedět více napiš...ale je opravdu důležité věřit, že budeš v poho. Ted čtu knížku, která říká, že každá nemoc je z nějakého psychického problému...myslím, že je to tak. Měj se zdravě a hezké Vánoce
annika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod annika » 22 pro 2005, 21:30

Díky já tobě! Teď už piji zase neco jiného! Mám Bylinky jednou denne které zastavují krvácení(prý to pomohlo každému) a jeste jedny 2x denně ktere jsou takové asi proste na všechno nebo jenom na střeva,ale to bych lhala,protože to nevim! Já vim jedno! Že budu v pohode a pojedu na koně... vim to a pojedu...jsem se jaksi rozhodla :D A tadyto je mnohem lepší než to 1. co jsem měla! Co jsi měla ty? Já nejdřív taky měla kapičky(Řimbaba,dub,brusinka,černý rybíz a jeste neco!),ale mám pocit že ty mi nic neudelaly! Piju každé rano a večer takoví sirup ( Ra-vit) a ten my nejspíš dodává vitamíny a asi i kvuli nemu mám dobrý krevní obraz! hezké svátky přeji všem... ;) :)
Janka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janka » 03 led 2006, 14:52

Anni, zdravím v novém roce a musím tě pochválit za super přístup - prostě, budu v klidu a pojedu a užiji si to...tak se to musí. Myslím, žes měla tytéž kapičky, z Naděje, že? Já si myslím, že to asi něco dělá, ale hlavně člověk musí být v klidu, vidím to na sobě, jak začnu šílet, tak se střívko i píštěle ozývají. Když se zklidním, je pohoda. Hooodně zdraví a spoustu hezkých zážitků i s chlápkem v bříšku (jak říkám):) Ra-vit vyzkouším, díky:)

jana váhalová
annika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod annika » 05 led 2006, 20:06

Anni, zdravím v novém roce a musím tě pochválit za super přístup - prostě, budu v klidu a pojedu a užiji si to...tak se to musí. Myslím, žes měla tytéž kapičky, z Naděje, že? Já si myslím, že to asi něco dělá, ale hlavně člověk musí být v klidu, vidím to na sobě, jak začnu šílet, tak se střívko i píštěle ozývají. Když se zklidním, je pohoda. Hooodně zdraví a spoustu hezkých zážitků i s chlápkem v bříšku (jak říkám):) Ra-vit vyzkouším, díky:)

jana váhalová
Naděje jsem jeden čas mela. Ale teď mám uplně něco jiného. Předtim jsem to enchtěla moc rozváďet,protože jsem nevěděla jestli to může pomoci-neměla jsem to vyzkoušené.Jenže teď se mi zdá začínající zlepšení,takže trošku ujasnim co piju.
Ten "bylinkář(/doktor)" jak jsem psala,je vystudovanej gastroenterolog (nebo jak se to vyslovuje) v Praze,ale i v číně.Nejdřív léčil přímo UC,ale teď se "vydal" za bylinkami. Jenže né Českými,protože ty jsou příliš slabé,ale Čínské bylinky,jsou mnohem účinější. Mámině známe uplně zastavil bolesti a projevy Píštělí.No .. víc by ti k tomu řekla mojé mamka. :D :) ;)
Janka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janka » 06 led 2006, 14:36

Anni, budu rada, kdyz neco vic vyzjistis od mamči a podělíš se o to s náma. Ráda bych něco takového vyzkoušela, teda až dokončím kůru z Naděje. Budu ráda, když se ozveš...Hezký víkend Pa pa

jana váhalová
annika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod annika » 07 led 2006, 17:36

Anni, budu rada, kdyz neco vic vyzjistis od mamči a podělíš se o to s náma. Ráda bych něco takového vyzkoušela, teda až dokončím kůru z Naděje. Budu ráda, když se ozveš...Hezký víkend Pa pa

jana váhalová
No,tadyten účet Annika je mámin,ale píšeme za něj obě dvě,protože mě je teprve 11,takže nemůžu mít svůj. Máma někdy na toto fórum chodí.Takže jí řeknu,aby ti sem napsala podrobnosti. Určitě to vyzkoušej! Mámě to řeknu.Ona ti někdy napíše...

Ahoj Annika
Janka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janka » 08 led 2006, 11:58

Anni,
vsimla jsem si, ze je ti 11. Ale i tak si muzeme obcas splknout a sdelit si co nas trapi, mozna i poradit si... Budu moc rada, kdyz se maminka pripoji a sdeli mne podrobnosti...Dekuji moc a zdravim vas obe:) hooodne pohodovych dnu preji

jana váhalová
crohnacka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod crohnacka » 08 led 2006, 13:45

Nemá ten pan doktor ordinaci naproti hlavnímu nádraží v Praze?
annika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod annika » 10 led 2006, 16:26

Ordinace je blízko Václavského náměstí...
crohnacka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod crohnacka » 10 led 2006, 19:48

Jojo, to bude on! (Jméno vím, jen nevím, jestli by bylo dobré ho zveřejnit).
Mě nepomohl :(
Janka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janka » 11 led 2006, 14:47

A jak tebe léčil? Taky bylinkama? Mě to moc zajímá, protože na přírodu nedám dopustit:)
crohnacka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod crohnacka » 12 led 2006, 10:58

Jo jo, čínský bylinky. Ve formě kuliček (lehčí verze) nebo čajů (ty jsou mnohem silnější - a taky hnusnější). Jezdila jsem za nim přes rok, někdy bylo líp, jindy hůř... Když už pak ale bylo hůř déle, "vzdal" to a doporučil mi nechat si nasadit "klasickou" léčbu... No a od tý doby jsem pouze v moci "bílých plášťů"...
Někdy mi připadá ten efekt stejný po bylinkách i po "chemii". Asi to bude víc o našich mozečkách či co.
Je fakt, že můj crohník je (ráda bych řekla, že BYL) v těžkým stádiu, takže možná na ty lehčí bylinky zabírají...
No zkuste, uvidíte (upozorňuju ale, že je to docela finančně náročná léčba)
annika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod annika » 12 led 2006, 13:59

no já už mu věřím... Bylinky ted zase nejak nepomáhaj,ale třeba kdybych je nebrala tak bych mela i krev,kterou tedka nemám...
Včera jsem byla už (konečne) na koních... tak vim že budu brzo OK

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti