kolonoskopie - dotaz

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
andrea
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andrea » 13 bře 2006, 08:35

Tak jsem az do minuleho pondeli byla uplne v klidu a jen na salofalku, bohuzel jsem podstoupila kontrolni kolonoskopii a ta me uplne rozhasila, jak mi nic nebylo tak ted furt litam(krev,hlen) a doktorka mi rekla at prijdu za tyden. Tak jsem zvedava jestli to vydrzim. A taky by me zajimalo co mi nasadi, uz jsem prosla prednisonem i imuranem, takze jsem zvedava co z toho me zas ceka, doufam ze ne oboje. Stalo se vam nekomu, ze by vas kolonoskopie tak rozhodila, z uplneho klidu aĹľ do takovych problemu.
Dani
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Dani » 13 bře 2006, 19:06

Mě se po kolonoskopii vždycky hodně přitíží.Ale musím říct,že jsem letos poprvé byla na kolonoskopii v "klidovém" období a sice jsem potom hodně krvácela,ale asi po týdnu se mi to zlepšilo a postupně uklidnilo.
Ilonka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: kolonoskopie - dotaz

Příspěvekod Ilonka » 25 pro 2015, 22:05

Ahoj!
Já byla na kolonoskopii v Děčínské nemocnici, vůbec si z toho nic nepamatuji. Dali mně infůzi do žíli, pak přišla doktorka promačkala mi břicho a víc nevím. Pak mně probudila sestřička, zkrátka jsem celé vyšetření prospala. Pro mně bylo nejhorší vyprazdnování.
V lednu mám jít na kolonoskópii znovu, ještě nejsem objednaná, ale vůbec žádnou hrůzu z toho nemám.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti