leky

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
brusinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod brusinka » 13 bře 2012, 17:33

ahoj, jediná rada(podle mého názoru) je, pokud máš pocit, že ti tvůj dr. nepomáhá, tak ho změnit. Já začala v JČ v nemocnici, čtvrt roku na nic, špatná diagnoza, operace, odebrán vaječník a vejcovod, nad nedostatkem železa, nad nezvladatelnou únavou, nad omdlením v krámě a převoz sanitkou....jen mávnutí rukou. Odešla jsem v poslední chvíli (33 kg). Podle lab. výsledků jsem byla na metabol. rozklad. Nový lékař úplně super, vyšetření hned, max. do 14 dnů, potvrzemí diagnozy do 1 měsíce. ihned zahájení léčby. Pravda je, že stav se zlepšoval postupně 3 měsíce, ale zlepšoval. Nyní jsem už rok po další operaci. Ťuk, ťuk......vše o.k., je mi celkem fajn, nesmím to přehánět s fyz. aktivitou, ale jinak plnohodnotný život. Beru jen probiotika (to je skutečně podle lékaře, žádné prášky), Takže, protože nejdůležitější je klid, tak doporučuju najít lékaře, kterému budeš věřit, nechat se skutečně léčit, vše ostatní hodit za hlavu a bude líp.
Jitka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Léky

Příspěvekod Jitka » 17 led 2013, 22:14

Lachynka píše:Dobrý den všem,
již před půl rokem mě diagnostikovali zánět, dnes již záchyt na Crohna, ovšem diagnóza nepřesná. Beru stále jen Pentasu a asacol kapu análně nic víc. Léky nezabírají, pořád zle a čím dál hůř. Lékař na zhoršení stavu nijak zvlášť nereaguje, prosím o radu, co berete.. v klidové fázi určitě nejsem. Děkuji Andrea
Po letech nemoci, kdy se střídá období remise a čas propuknutí Crohna u mne v tlustém střevu, takže silné krvácení, mnohočetné doby strávené na WC,
slabost, zhubnutí o 10kg během 2 měsíců, takže jsem se pak skoro neunesla, neměla sílu na nic.....(hrůza) jsem se postupně zajímala i o alternativní léčby .... Lékaři by měli spolupracovat s REFLEXNÍMI TERAPEUTY - efekt fantastický!!! To, co lékaři v nemocnici léčili 4-6týdnů hladovkou, kapačkama, koňskou dávkou (60mg)prednisonu, antibiotiky,....mi reflexní terapeut zlepšil o 70% během 24hodin!!!! a lehký zbytek se doladilo během cca 3týdnů, během kterých jsem však mohla normálně fungovat!!!!!
focusrite
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: leky

Příspěvekod focusrite » 21 úno 2013, 21:24

" Imuran má výpadek" a je to tady, už víme proč : http://zpravy.idnes.cz/v-lekarnach-jsou ... ntent=main

připravte se že se z nás stanou "feťáci" který budou jen makat aby měli dost peněz na další dávku léků . US zdravotní systém je tu coby dup. 3X hurá.
a teď vážně - sem jedinej komu připadá že imuran už nebude ? a pokud by přeci jen náhodou nějaký byl ,tak že bude s pěkně mastným doplatkem pokud na něj pojišťovna vůbec něco přispěje ?
phrich
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: leky

Příspěvekod phrich » 22 úno 2013, 15:42

Ptal jsem se v lekárně v IKEM v Praze a podle nich budou opět mít Imuran 50 mg v už možná v prvním týdnu března a 25 mg v druhé polovině měsíce března. Potvrdili mi výpadek léku na trhu.
focusrite píše:" Imuran má výpadek" a je to tady, už víme proč : http://zpravy.idnes.cz/v-lekarnach-jsou ... ntent=main

připravte se že se z nás stanou "feťáci" který budou jen makat aby měli dost peněz na další dávku léků . US zdravotní systém je tu coby dup. 3X hurá.
a teď vážně - sem jedinej komu připadá že imuran už nebude ? a pokud by přeci jen náhodou nějaký byl ,tak že bude s pěkně mastným doplatkem pokud na něj pojišťovna vůbec něco přispěje ?
focusrite
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: leky

Příspěvekod focusrite » 26 úno 2013, 13:59

jojo to mi taky říkaly jen s koncem února. už sem se dostal k informacím přímo až od zdroje a prej maj rozbitou linku a nikdo z vedení neni schopen říct kdy se povede opravit a zda se to vůbec opravit povede ...respektive zda se rozhodnou pro opravu nebo zastavení výroby
focusrite
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: leky

Příspěvekod focusrite » 19 bře 2013, 21:00

jojo první týden března :-) ps :teď mi tvrděj začátek dubna a dám krk na to že pak budou tvrdit koncem dubna. imuran už prostě nebude- za tu doby co to trvá by vyřešily jakejkoliv problém .
phrich
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: leky

Příspěvekod phrich » 20 bře 2013, 00:40

Minulý čtvrtek jsem se ptal v lekárně v Praze v Ikem a prý už ho měli - distributor dodal 150 kusů balení velkým nemocnicím, kde ho ovšem okamžitě vydali pacientům, kteří si ho zarezervovali. Brzy prý očekávají další zásilku.
focusrite píše:jojo první týden března :-) ps :teď mi tvrděj začátek dubna a dám krk na to že pak budou tvrdit koncem dubna. imuran už prostě nebude- za tu doby co to trvá by vyřešily jakejkoliv problém .

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti